Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit jelent ez az sms?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit jelent ez az sms?

Figyelt kérdés
Ha kapnál egy sms-t azzal a szöveggel,hogy : " Néha megkaplak, néha nem értelek. Néha szeretlek, néha ki nem àllhatlak. Néha meg akarlak ölelni, néha eltaszìtanàlak. Amit tudok:Téged szeretni öngyilkossàg.." , akkor mire gondolnál, miért írta ezt az aki írta?
2011. máj. 14. 18:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

:O azta de bunkó... nagyon durva.

annak örülj, hogy kiderült ez viszonylag hamar. sok sikert a továbbiakhoz :)

2011. máj. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Igen, ha nem írom meg azt az sms-t, még a mai napig reménykednék.

Viszont elismerte, hogy valóban kihasznált, amit nem igen szoktak így elismerni.. nem mintha ez cseppet is vígasztalna, sőt.

Olyan lazán mondta, hogy ne keressem többet, és ne találkozzunk többet, és akkor majd jó lesz nekem, mintha arra kérne h ugorjak le a boltba egy tejért , vagy valami ilyesmi.

Igaz, hogy majd jobb lesz, csak mikor?

Néha azt hiszem, hogy még mindig nem fogtam fel, hogy ennek annyi.. És van, hogy bennem van, hogy írnék neki sms-t, de visszafogom magam, én járnék rosszabbul, és ha tartanánk a kapcsolatot, akkor ennek tényleg sosem lenne vége..

2011. máj. 18. 11:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!