Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól látom, hogy egy 14 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom, hogy egy 14 éves lánynak nem túl sok esélye van kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Azért gondolom így, mert én személy szerint nem kezdenék szívesen egy velem egyidőssel, mert még éretlenek, pl. teljesen természetes dolgokon röhögnek. A 16-20 év körüli srácok meg nem hiszem, hogy pont egy 14 éves "kislánnyal" akarnának foglalkozni.

És nekem nem csak szexre, és társaikra kellene egy fiú, hanem, hogy testileg-lelkileg is mellettem álljon, legyen kit szeretnem.

Bár mindenki azt mondja, hogy kb. 17 évesnek nézek ki.

Szerintetek is úgy van, hogy ez az időszak ilyen "magányos-időszak", mikor nincs senkim?

Vagy ezt csak én látom így?

14/L


2011. máj. 14. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen még bőven ráérsz kapcsolatokkal.

Nem lehet magányos, ha rájössz, hogy jóra is lehet fordítani a szingli időszakokat. Bár a te korodban nem beszélhetünk szingliségről, mert ilyen korban még mást is simán lehet csinálni, mint fiút szerezni. Én is akartam ennyi évesen, de nem voltam rá elég érett lelkileg sem meg amúgy sem és erre magamtól jöttem rá.

2011. máj. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Miért hiszi azt minden 14 éves, hogy sokkal érettebb a koránál, és 17-nek néz ki?
2011. máj. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Patrrak ***** válasza:
100%
Ez az időszak az életút keresés kezdete. Mikor kitárul a világ és te kilépsz bele szépen fokozatosan. Új célokat tűzöl ki magad elé és új embereket ismersz meg. Új érzések is és vágyak hatalmasodnak el benned ilyenkor. Az hogy "magányos időszak" az csak a társasági életedtől függ. A barátok tudnak neked segíteni vagy segítséget kérhetsz idősebb ismerőseidtől ha valamit nem értesz. Ilyen fiatalon egy komoly érett kapcsolatra vágyni?lehet de csak egy olyan ábránd mint a szőke herceg. Szóval ne szomorkodj a világ előtted és te éppen csak elindulsz hogy felfedezd. 20/F
2011. máj. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

18:40


Miért kell ezt mindig felhozni? Ha ő így érzi, akkor ba szki, így érzi. Az is előfordulhat, hogy JÓL érzi, de mivel nem ismerjük, nem tudunk róla megállapítani semmit..

2011. máj. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen én is úgy éreztem, magányos vagyok, kissé zavart, hogy nincs olyan fiú, akivel szeretnénk egymást. Aztán rájöttem, hogy ez nem magányosság. Ez pont az az időszak, amit annyi minden másra lehet fordítani, nagyon sok mindent lehet csinálni. Ez az az időszak, amikor nem vagyunk már kisgyerekek, de felnőttek sem, ezáltal köztes programokat tudunk csinálni. Akkoriban nagyon sokat görkoriztam, bicikliztem, a barátaimmal voltam, elmentünk fagyizni, lementünk a patakhoz, bementünk a patakba, nagyon sokat hülyéskedtünk. Akkor egyáltalán nem hiányzott egy pasi, persze, amikor hazamentem és egyedül voltam, megint úgy éreztem, hogy magányos vagyok.

De ez teljesen természetes. Most már tényleg hiányzik egy társ, egy fiú, akivel szeretjük egymást és tényleg, ahogy te is írtad, nem a szex miatt, hanem azért, hogy egymáss mellett álljunk, segítsük egymást. Hiányoznak egy fiú ölelései, simogatásai, csókjai és hiányzik, hogy én öleljek, csókoljak, simogassak egy fiút.

Az én ismerősi körömben is az a helyzet, amit te írtál. A korombeli fiúk gyerekesek, nekem valahogy már nem poén, ha köpőcsöveznek órán, nem tudok nevetni azon, ha azon nevetnek, hogy épp menstruálok és rosszul vagyok (nagyon szoktam görcsölni első nap).

Nem tudom mit csinálok rosszul, hogy még mindig nem találkoztam olyan fiúval, akivel szívesen kezdenék kapcsolatot. Pedig nagyon sok lehetőséget kihasználok, elmegyek bulikba, szórakozni, ide-oda, olyan helyekre is, ahol új társaságot ismerhetek meg, ezáltal esélyem lehet olyan fiút megismerni, akivel később komolyabb dolog is lehet.. De ez sem garancia. A múltkor szülinapi buliba voltam, nagyon sok ismeretlen volt. Odaültek hozzánk néhányan, voltak fiúk is. Tudod, elgondolkoztam azon, hogy mit várok én a fiúktól, amikor 20 évesen azon nevettek, hogy a barátnőmmel elmentünk a mosdóba?! 20 évesen ilyen természetes dolgon nevetni...kicsit meglepődtem.

Szóval nyugi, majd lesz barátod, ha eljön az ideje. Addig pedig legyél sokat a barátaiddal, szórakozzatok, élvezzétek egymás társaságát, de legyetek észnél!:)

16/L

2011. máj. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16%

kedves kerdezo, hol laksz?

20/f

2011. máj. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:40


Talán, mert mondják, hogy úgy nézel ki mintegy 17 éves. Gondolkozz már ember.

2011. máj. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 napietus ***** válasza:
jól látom, hogy 14 évesen nem a pasizással kéne foglalkoznod :P? a szerelem majd jön, ha itt lesz az ideje. ne idegeskedj ezen. nem maradsz le semmiről, élvezd a gyerekkorod utolsó, és a fiatalkorod első éveit. pasid lehet még minden ujjadra, de soha többé nem leszel ezután már 14 éves :)
2011. máj. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!