Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normalis?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mier pont en kérdése:

Szerintetek ez normalis?

Figyelt kérdés
A jelenlegi parommal, nem minden alkalommal megyek el. Van olyan alkalom is, mikor en elmegyek o nem, volt mar olyan h mindketten, de mostanaban nagyon ritkan elvezek el szex utan. Sokszor kenyeztetessel vagy oralisan annyira felhuz, hogy ketyegek, a szex kozben is minden jo, es megsem megyek el. Ez mitol van? Ez mar tobb alkalommal is elo fordult.
2011. máj. 15. 09:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Lazíts egy kicsit és engedd el magad.

Próbálj ki új pózt vagy új helyszínt.

Igyál előtte egy pohár bort.

2011. máj. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán nagyon görcsölsz. Túlságosan akarod az orgazmust. Ha nem tudsz a szeretkezés alatt a csúcsra jutni, ne arra gondolj, hogy nem volt jó, hanem arra, hogy most ez volt az élmény. Semmi gond, majd máskor más lesz.
2011. máj. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat. Legutobb ittam bort elote, es jo volt, csak eppen a paromnak nem....De akkor majd mindketten borozunk elotte:)

Hat az utobbi honapban volt is amiert gorcsos legyek, mert szinte teherbe estem, es 72 oras tablettat vettem be, azota mar egy hete beteg kellett volna legyek, de meg nem lettem....Talan akkor azert van ez, mert bennem maradt a szorongas.

2011. máj. 15. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!