Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy minden Vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy minden Vele való találkozás előtt nagyon izgulok? 16/L

Figyelt kérdés

Eddigi 1-2 emberrel való randim előtt senkinél sem izgultam így, hanem nyugodtabb voltam. És ez rossz, nem arról van szó hogy nem örülök a találkozásnak, de idegesítő hogy még aludni se tudok előtte. Pedig már nem az első. Ez el fog múlni?

(nem járunk)


2011. dec. 17. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
igen.
2011. dec. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha tetszik akkor normális.
2011. dec. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyobb remények fűznek hozzá, ennyi az egész. Amíg nem ismered a másikat eléggé, izgulni is fogsz, mert nem tudod hogy mit fog szólni, vagy tenni ha...

Ha esetleg kapcsolat lesz belőle, akkor egy idő után csak szimpla melegséggel és biztonság érzettel tölt el majd a találkozás tudata, mintsem félelemmel.

2011. dec. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te szerelmes vagy kiscsaj :) én is ugyanilyen voltam, sőt még vagyok is, pedig mi már lassan 10 hónapja járunk :)
2011. dec. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!