Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen volt az első csókotok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első csókotok? Hogy zajlott? Stb.

Figyelt kérdés
minél részletesebben.
2011. máj. 15. 21:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
még nem volt :( 25f
2011. máj. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

mint az első szál cigi!


döcögősen indult de aztán nagyon nagy függőség lett belőle!

2011. máj. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 nielindi ***** válasza:
kereső. részletesebben: bal oldalon, Szerelem, szex - Egyéb kérdések témában kereső.
2011. máj. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
rosszul..egy olyan embertől,aki meg akart erőszakolni...:(
2011. máj. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én nagyon féltem tőle, szinte rettegtem :D de egyszer részegen összejött egy punk koncerten 14 évesen..és csodálatos volt, sose felejtem el..24/F
2011. máj. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
kérhetem részletesebben egy kicsit? elmesélem én is után nagyon részletesen.
2011. máj. 15. 21:43
 7/14 anonim ***** válasza:
Szörnyű volt..a gyerek valami iszonyatosan bénázott és a fülemig nyálas lettem. Nemsokkal utána dobtam is a gyereket mert egy s*ggfej volt
2011. máj. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem olyan régen történt,de igazából nem emlékszem rá,csak részletekre,mert nagyon részeg voltam,és erre egyáltalán nem vagyok büszke.Arra emlékszem,hogy nem volt jó,és tiszta nyál lettem utána.A srácot aznap este "ismertem meg",de igazából a mai napig nem tudom hogy hívják,és jobb is ez így.De ezt a csókot nem is tekintem igazinak,szóval én még nem csókoloztam!:)

17/L

2011. máj. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Húú borzalmas XD buliztam egyik barátnőmmel és lekapott egy srác aki tetszett is szóval addig repültem a fellegekben.. "enyhén" bagó ízű volt -.- (hozzáteszem én nem dohányzok)XD utána kimentünk a friss levegőre ott derült ki az igazság h nincs elöl foga .. xD azt hittem szívrohamot kapok :D de jó kis este volt
2011. máj. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Gimiben 1. évében, 15 évesen. Volt egy nagyon jó barátom, akit pont a felvételinél ismertem meg. Tényleg nagyon jó barátok voltunk, sokat beszélgettünk, elmondtunk egymásnak szinte mindent. Valójában én már az első pillanatban belezúgtam, de valamiért csak barátság lesz belőle... :(

És akkor, egy márciusban otthon sírtam egyet, és átgondoltam, hogy mennyire szeretem... És kikeltem az ágyamból, megnyugodtam, helyreszedtem magam. Gondoltam, aki mer az nyer, és elmentem a fiú barátomhoz és becsöngettem. Én annyira féltem, hogy azóta sem féltem úgy semmitől. Amikor pedig ajtót nyitott a nővére, s szólt a barátomnak, már azt hittem, hogy elájulok. "Megmondjam, vagy ne mondjam?!" De nem nagyon volt időm gondolkozni, kijött a fiú, én meg, mit egy őrült elkezdtem rohanni felé, a nyakába ugrottam és megcsókoltam. Hozzáteszem nagyon jó volt (de egyátalán nem olyan mint most...) Aztán figyeltem a reakcióját és, bár igaz, hogy máshogy, de még mindig féltem. Először meglepődött volt és nem szólt semmit. Arra gondoltam, hogy szomorú és nem meri elmondani, hogy ő nem érez irántam úgy... De aztán elvigyorogta magát. :) Mondta, hogy csak fel kellet fognia a dolgokat és, hogy ő is szeret.


Mesébe illő volt, akár csak egy filmben. El is terjedt ez a suliban. :D De nem zavart, mert nagyon boldog voltam, akár csak most. Mert még együtt vagyunk a fiúval. :)


17/L

2011. máj. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!