Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, első látásra, első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, első látásra, első találkozáskor eldől-e hogy a férfinek van-e esélye nálaok?

Figyelt kérdés

A kérdés tehát az, hogy akár egy fénykép alapján, vagy egy első találkozáskor élőben első benyomások alapján már eldől-e hogy kezdenétek-e egy férfival? Én úgy gondolom hogy igen, de igazán érdekelne a Ti véleményetek is.

Kérlek egy picit hunyjátok be szemeteket és nyugodtan őszintén gondoljatok bele a dologba. Nem a "dehogy dől el, sokat számít a jelleme több találkozás alapján dől el" típusú ésszel megírt válaszokra vagyok kíváncsi, mert ha ésszel gondol vele az ember ez lenne a helyes persze. Az igazi, őszinte véleményetekre lennék kíváncsi. Persze ha az jön őszintén azt is írhatjátok. Úgy gondolom itt nyugodtan lehettek őszinték, hisz semmi jelentősége a dolognak, viszont engem nagyon érdekelne az őszinte véleményetek erről a kérdésről.


2011. máj. 16. 09:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim szerint első látásra eldől.

F/19

2011. máj. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Volt egy párom, aki elsőre nagyon ellenszenves volt, de aztán úgy jött ki, hogy sokat találkoztunk és beszélgettünk... és megkedveltem. 4 évet voltunk együtt.
2011. máj. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Eldől, de nem véglegesen, csak ha többé nem találkozom vele. Ha igen, akkor változhat a véleményem. Volt már rá példa.



20/L

2011. máj. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Egy darabig (3 éve)az interneten ismerkedtem. Én több kép alapján eldöntöttem. Ha nagyon nem tetszett akkor nem érdekelt a jelleme. Ha mégis tettem egy randit, akkor ha nem vonzott a pasi akkor annyi volt.

Nálam vagy kialakul a vonzalom vagy nem.

Felhagytam az internetes társkereséssel, sok a problémás fazon.


De volt már olyan, hogy elsőre nem jött be a suliba egy srác, aztán belezúgtam, tehát inkább élőben érdemes párt keresni.


A nőknek fontos a külső is. Persze mindenkinek más típusú férfi tetszik, mást talál vonzónak. Lehet hogy az a férfi nem is jóképű a többi lány szerint, de nekem tetszik...

Még jó, hogy a nőknek nem ugyanaz a ffi tetszik:D

2011. máj. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 szamóca. ***** válasza:

valamilyen szinten eldől... de azért ez nem oylan egyértelmű hogy igennel vagy nemmel lehessen rá válaszolni.

eldől, hogy akkor ott akarom-e, de később ez változhat. erre két ellentétesen felépülő példát is tudok mondani saját életemből:

az egyik, a nagyonjópasi, akiért hudeodavoltam, egészen addig mig egyszer kétszer sikerült vele beszélnem is, és kiderült hog buta mint a s*ggem.

a másik, aki nagyon nem tetszett, nem akartam, majd beszéltem vele és megkedveltem...

perszeszélsőségek vannak, és tartom a véleményem miszerint ha egy kapcsolatban nincs meg aszexuális vonzalom akkor az halálra van ítélve - és ez általában már az első percekben kiderül. általában.

2011. máj. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Mi 5 éve találkoztunk először, előbb csak ismerősök, barátok voltunk, mindig volt valakink, nem úgy alakúltak a dolgok. Sokáig nem is gondoltam, hogy ő lesz az. Most a vőlegényem, és imádom. :)
2011. máj. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szituációtól függ.

Mondjuk egy buliban hamar kiderül, hogy szexuálisan vonzó-e számomra az illető, és ha nem, akkor nagy valószínűséggel nem lesz a dologból semmi. Kivétel ha beszélgetünk és azzal lehengerel.

Viszont nem voltam olyannal hosszabb távon együtt, aki elsőre nem bolondított meg. Szóval végül is azt hiszem, igen eldől.

2011. máj. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

9:27

Ez rendben van, de gondolom elsőre is volt már róla véleményed.

Én úgy gondolom nem feltétlenül kell összejönni azzal aki bejön, mármint nem csak kifejezetten erre gondoltam. Lehet hogy 10-ből hat pasi bejön de úgy alakul az élet hogy egyikkel sem alakul ki semmi több ismeretségnél.

Tehát így a Te esetedben úgy gondolom, bár volt párod akkor, megismerted a mostani vőlegényed, és ő bekerült abba a kategóriába akivel el tudnád képzelni mégis. Vagy nem így volt? Elsőre mást gondoltál?

2011. máj. 16. 09:35
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon is eldől...amikor találkoztam akkor a mostani barátommal,tudtam hogy ő az aki kell nekem,és már majdnem 4 éve vagyunk együtt.
2011. máj. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem is tudom, akkor annyira el voltam foglalva az akkori pasimmal, meg sokminden mással, hogy nem is igazán foglakoztam vele. Jó haver volt, ismerős. Aztán, egyre inkább fokozatosan megtetszett. Az is igaz, hogy akkor még egy kölyök volt, mostmár egy értett férfi.
2011. máj. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!