Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy hét hónapos kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy hét hónapos kapcsolatom mostanra eljutottunk a sex-ig de van egy kis gondunk nekem túl szűk és nem férekbe mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval van egy kapcsolatom már elég komoly szóval eljutottunk az ágyig de nem férek be nem akarok felvágósnak tűnni de kimondom sokkal nagyobb van nekem mit ami neki kellene......És ha ez még nem lenne elég akkor még szűz is és hát szeretné rendesen elveszteni.... és én is szeretném ha rendesen vesztené el...... soha nem gondoltam volna hogy egyszer majd báni fogom hogy ekkora pénisszel rendelkezem.......

KÉRLEK AGYATOK ÖTLETEKET !!!!!!!!


2011. máj. 16. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
tágíts ki
2011. máj. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Szeretnéd hogy olyan komolyan válaszoljak mit amilyen komoly a helyesírásod?
2011. máj. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon alapos petting, sok síkosító és lassú, fokozatos behatolás. Semmit se erőszakosan.
2011. máj. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Soksoksok és amikor úgy érzed, hogy sok volt, akkor még: előjáték. Sok sikosító, rengeteg idő, türelem, már-már legyen orgazmus közelében, és nagyon lassan közelíts, ez most nem neked lesz szuper, hanem neki kell legalább kellemesnek lennie, ne gondolj magadra, csak rá. Picit közelebb, majd ki, majd megint befelé, megint ki, lehet, hogy fél-egy óra is lesz, de megéri csinálni, szépen lassan. Türelem kérdése. (csináld előtte egyedül, nehogy túlpörögj!).


Jah és egy mellékinfo: Nem "agyatok" (az a fejben van), hanem "adjatok" ;) :)


L27

2011. máj. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat !!!!!

Nem akarok mentegetőzni a helyesírásomra de rohadtul ideges és fáradt vagyok nem aludtam 3 napja semmit még fent maradni is nehéz nem ám gondolkodni....... nah mindegy én most elmegyek aludni azért még várom a válaszokat

2011. máj. 16. 10:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nagyon hasonló problémával küzdök én is nekem is ez a gond még szüz..stb.de már ott tartunk ahol ti.és én is ezvégett agódóm úgy érzem ez sehogyse férhet arra a pici hejre be szük is nagyon+ujjazás közben arra is rá jöttem h még rövid is a hüveje...nekem sincs sok ötletem:(
2011. máj. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez nálunk is probléma volt, de én olyan 1 hónapon keresztül vesztettem el a szüzességem. Igen, 1 hónap, mivel nekem is túl szűk volt az ő vastagságához képest meg a hüvelyem is elég rövid. Ezért ő a 2-3 órás előjátékok alatt azt csinálta, hogy először kisujjal kezdte az ujjazást, utána fokozatosan haladtunk tovább. Amint úgy éreztem, hogy fáj (akár egy kicsit is) rögtön leálltunk.

Mikor meg már szó szerintem folytam, megkért, hogy üljek bele. 2 hét volt, mire egyáltalán a makkja eltűnt bennem. Elég hosszadalmas volt, meg az első alkalmunk fájt is egy picit, de nagyon jó volt. Ő is sokkal nyugodtabb volt, hogy nem szakít szét. :)

2011. máj. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
muszály beférnie egy gyerek is kifér ott:D elhiszem h nagy a farkad de azért nem ekkora. sok előjáték h tocsogjon teljesen akkor már nem fogja az se érdekelni h fáj csak rakd már be:)
2011. máj. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!