Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felejteni akarok és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejteni akarok és nem akarok magányos lenni igy heti több lánnyal is van kapcsolatom sex téren. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

4 évig együtt voltunk de már nem szeretem mert nem volt jó hozzám.


az tuti hogy a megszokás a baj , nagyon egymáshoz nőttünk de túl akarok lenni ezen.


Ezért heti több lánnyal is lefekszek (1honapja szakitottunk) és nem jó ha nemvagyok senkivel szóval ezért csinálom ezt.


és ezekkel a lányokkal nem csak sex van hanem az az ölelkezős (egész éjszaka ölelkezés egy Jó sex után) téma és ez az ami ugy meg tud nyugtatni és ilyenkor nem érzem rosszul magam.


ez a 4 éves kapcsolatom utáni megszokás majd magától el fog múlni? a többi lány iránt nem érzek semmit és nem is akarok belemenni új kapcsolatba.


2011. júl. 16. 02:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem te írtad válasznak egy másik kérdésnél hogy a csaj lusta kitartott szilikonos izé volt? :D
2011. júl. 16. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"felejteni akarok" = drog, alkohol stb

"nem akarok magányos lenni" = jobb kéz , bal kéz

másnéven -> 'szívbánatgyógyszer kolesz verzió'

2011. júl. 16. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De ráhibáztál :)
2011. júl. 16. 02:28
 4/11 A kérdező kommentje:

Amúgy utolsó igazad van :)


behernyózok kicsit és király leszek . Ezen gondolkozok pár napja.

2011. júl. 16. 02:30
 5/11 anonim ***** válasza:

ilyen durva drogokat ne :S utána megbánnád.


figyelj, lehet ez nem sokat segít de velem is most szakítottak (jó az 'csak' 9 hónap volt)de én úgy felejtek hogy társaságba járok, max inni, és még egy pasival se csináltam semmit :D de így is jól megy :)

17/L

2011. júl. 16. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nekem az a felejtés ha egy Lány nehezen adja magát és megtudom puhitani hogy utána ágyba vigyem (természetesen akkor ha nemvagyok kapcsolatban)


nálam csak ez a felejtés csak ezt nemakarom örökké csinálni és szeretni már nem szeretem (hála istennek) DE az a 4 év éjjel nappal eggyütlét hiánya nekem a kemény más lány tudja ezt csak pótolni és addig ameddig eggyut vagyunk . DE kapcsolatba nemakarok lenni.


AZ is előfordul hogy reggel megy egy lány és este egy másik jön. Jól hangzik, DE csak a ürességet akarom leküzdeni.

2011. júl. 16. 02:38
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

Szakítás után ugyanezt csináltam.Dugtam és dugtam.

Nekem kb 1-1.5 év volt amíg kihevertem a szakítást.

Dugjad őket,ilyenkor más úgysem segít,egyedül lenni meg sz@r.

2011. júl. 16. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
+1
2011. júl. 16. 02:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért nem szeretnél új kapcsolatot?Szerintem arra lenne szükséged,jobban túl tudnál a volt kapcsolatodon jutni.
2011. júl. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem azért ne add oda magad annyi lánynak
2011. júl. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!