Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki számít rosszfiúnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki számít rosszfiúnak?

Figyelt kérdés

1. Aki folyamatosan csinálja a botrányokat, balhékat, alkalomadtán verekszik, de ezt leszámítva a nőkkel rendes, nem veri át őket, és tisztelettudó azzal, aki megérdemli, stb..

2. Nem csinál semmit, nem balhézik, nem verekszik, nem csinál botrányokat, de ott vágja át az összes nőt, ahol tudja, egyszerre több barátnője van, stb..


Melyik számít rosszfiúnak? Mert mindig hallom, hogy "rosszfiúk így meg úgy"...nade akkor mit jelent pontosan a "rosszfiú" fogalma?


2011. máj. 16. 21:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
szerintem úgy a kettő között (: vagyis bunkó, lezser, ilyesmi, meg ugye megcsalós... ez az én véleményem
2011. máj. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
1. szerintem ,ha választani kell
2011. máj. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%

Öntelt, öntörvényű, bunkó, mindenkit lenéző s_eggfej, aki csak a nőjével kedves, de igazából vele se, mert átveri és megcsalja. Aztán jön a lány zokogni gyíkra, hogy miért ilyen szemetek a pasik.


[link]

2011. máj. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
A második egy beszari f@sz,aki férfinek nem férfi,legfeljebb arra képes hogy összevissza keféljen és átvágja a lányokat(amit szerintem nem érdemelnek meg)..de ha tényleg arra kerül a sor hogy megvédje magát vagy az érdekeit akkor már iszkol is...szánalom...
2011. máj. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, jöhet még....
2011. máj. 16. 22:01
 6/16 anonim ***** válasza:

Egyik sem. Számomra egy gyönyörű mosolyú öntörvényű felnőtt férfi, akire tapadnak a nők, de tényleg imádják őt, ő pedig bárkit levesz a lábáról, nem vall kudarcot.

Semmi köze az én szemszögemből a verekedéshez. Az nem rossz fiú.

2011. máj. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Utolsó: az általad felvázolt valakiben akkor mi a rossz? Mert egy negatívumot sem említettél, ahhoz pedig, hogy valakit "rossznak" nevezzek szerintem illene valami rossz tulajdonságot is felhozni...
2011. máj. 16. 22:56
 8/16 anonim ***** válasza:
2011. máj. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ez meg ki a fene? És mitől lenne rosszfiú? Azért mert összehúzta a szemöldökét és úgy pózol?
2011. máj. 17. 14:42
 10/16 anonim ***** válasza:

Ez kérlek szépen Damon Salvatore(Ian Somerhalder)a Vámpírnaplókból. Csak azért linkeltem, mert szerintem ő egy tipikus rosszfiú, aki írtó dögös és buknak rá a csajok,közben meg még gonosz is.

Am én egyetértek a 22:01-es válaszolóval. (szóval,h nem feltétlen kell rossznak lennie, elég, ha sexi és jó a dumája...sok lány álma):)

2011. máj. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!