Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire számít a mellméret?

Figyelt kérdés

Jó.. tudom, jönni fog, hogy ez a hatszázhuszonhatezredik ilyen kérdés.

Arra gondolok, hogy itt néha írják, hogy nem annyira számít, valakinek tetszik a kicsi is, meg az a lényeg h feszes legyen...

Csak az a gond, hogy szerintem, és másik szerint sem vagyok olyan bűn ronda. Szerintem átlagos, vagy kicsit talán mondhatom h talán...szép arcom van, kövér sem vagyok, sosem voltam. De körülbelül, úgy néznek rám a fiúk is mint egy jó haverra, mert eltudnak velem témázgatni, mindent elmondanak általában, de valahogy a nőt nem látják bennem, vagy nem tudom. Egyszer rákérdeztem és az egyik azt mondta, szerinte azért mert nincs nagy mellem. Rosszul esett... De csak azért, mert olyan rossz, hogy nincs egy olyan srác az életemben aki úgy elfogad aki vagyok. Az idióta viccekből is elegem van, amikben a mellméretemet cikizik. Gyerekesnek, és legtöbbször unalmasnak tartom.

Tudom, aki belém szeret, az nem a mellemet szereti...

de!! A külső megfog a belső megtart... Ha rám nem néznek nőként a kis mellem miatt, akkor ez nem lehetséges...

Tényleg, ennyire reménytelen a helyzetem, vagy csak a sok kudarc vette el ennyire a kedvem?:((


2011. okt. 22. 11:31
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Úristen ez már a hatszázhuszonhatmiliomodik ilyen kérdés. Meg aki beléd szeret az úgyse a melledet szereti.


Amúgy meg ha szép arcod van meg tested nem jelenthet nagyobb problémát. Inkább a kudarc ja , ne búslakodj szép vagy.

2011. okt. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem egyáltalán nem számít, nyugodj meg, én nem vagyok túl igényes ilyen téren, de ha mutatnál magadról egy fotót eltudnám dönteni, hogy bejönnél-e vagy nem... :)

15/f

2011. okt. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:

Velem is ugyan ez van.. egy csomó fiú haverom van, de ők is haverként kezelnek, volt, hogy arról kezdett magyarázni az egyik, hogy mennyire bejön neki ez-meg az, és majdnem rákérdezett, hogy ugye nekem is.. oO Nem nagyon tekintenek rám lehetséges barátnőként, és szerintem nem csak a gyakori 'fiús' viselkedésem miatt (néha elég paraszt vagyok).

Anyám mindig azzal nyugtat, hogy még nőni fog, ne aggódjak, és lehet, hogy örökölhetek még nagyobb

ütközőket... Te hány éves vagy most?

Ne add fel, mindenképp sikerülni fog, de tenni is kell érte, hogy másként lássanak. Ha nagyon zavar, akkor ott van a push-up-os melltartó, meg az olyan fazonú ruhák...

14/L

2011. okt. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
A változtatós dolgot a viselkedésre értettem, bár nem ismerlek, ezért bocs, ha hülyeséget mondtam. Légy elégedett magaddal, és az meg fog látszani.
2011. okt. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy ezt elmondtad nekünk. Szerintem minden rendben lesz. Úgy emlékszem, egyszer volt egy lány ezen az oldalon, aki hasonlót érzett mint amilyet most te érzel, de aztán a kommentek alapján rájött, hogy semmi gond nincs a külsejével, és fölöslegesen parázott emiatt. Azóta valószínűleg a boldogság is rátalált. Mondd el nyugodtan, mit érzel ezzel kapcsolatban! Ugye nem érzed magad kevesebbnek? Mesélj, milyen férfiakat szeretnél megszerezni! :)


Szerintem a mellméret miatt semmilyen hátrányt nem szenvedsz, hiszen mindenkinek más az ideálja. Én azon a véleményen vagyok, hogy a kismellű ismerőseim többségét el sem tudnám képzelni nagy mellel. Ők így szépek és így vonzóak! Le merném fogadni, hogy te is egy gyönyörű nő vagy :)


18/F

2011. okt. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 Beviz Elek ***** válasza:
100%
Nem az a legfontosabb. Szeretem a nagyobbakat, de ha nincs, hát nincs. Arc, test legyen jó. Főleg a csípőre gondolok. Ott nagyon válogatós vagyok...
2011. okt. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: ma 11:38


Igazad van, de butaság hogy igénytelen vagy. Ő nem egy igénytelen pasit szeretne, hanem egy olyat, akinek Ő a tökély. És ez a pasi minden bizonnyal létezik is, könnyen lehet, hogy a közvetlen környezetében. :) A képpel szerintem ne nyaggasd, ha szeretett volna feltenni, akkor tett volna fel, ha meg meggondolja magát, akkor úgyis küld privátban annak, akiben megbízik.

2011. okt. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy a mellméret lenne az oka. Inkább a kommunikáció mikéntje, ahogy a fiúkhoz állsz, és amiért ők úgy állnak hozzád, ahogy. Ez pontosan olyan, mint a lányoknál a "barátzóna".

A Nőt nem a mellméret miatt szokta a fiúk nagy része meglátni (kivételek persze vannak, de ezt most hagyjuk), hanem a viselkedés, kisugárzás miatt.

Nekem is kis melleim vannak, viszont valamiért a fiúk egy része megőrül a közelemben, mert szerintük hihetetlen szexuális kisugárzásom van. Nem viselkedem r*banc módjára, nem kelletem magam, nem "teszem ki magam a kirakatba" szóval ne ilyesmiket gondolj mögé. Ha tudnám konkretizálni az okát, megtenném, de az az igazság, hogy nem tudom. Valószínűleg, ha ismernélek többet tudnék mondani, de így látatlanban csak ennyi telik.

Így is feltűnhetsz valakinek, sok srácnak bejönnek az ilyen lányok, csak nehezebben közlik ezt feléjük. Legyél kicsit kezdeményező, ha tetszik valaki.

2011. okt. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Folyamatosan, mindenben meg akarok felelni, talán ezzel akarom kompenzálni a kis mellem...:/

Most elfogok járni futni, meg kicsit edzeni, hogy még jobb alakom legyen.


Első: Hát köszi..remélem, tényleg így van..és majd jön egy kis változás. És rendes vagy:)


Második: ÖÖ talán rakok fel, még gondolkodok rajta. Nem vagyok az a tipikus olyan csaj, aki szereti nagyon mutogatni magát, de még átgondolom, és rakok fel ha úgy döntök :) És neked is kösznöönöm a válaszod :)


ma 11:39: Húú..:/ Hát akkor nem vagyok egyedül, én is elég fiatal vagyok még, most vagyok kilencedikes... és nagyon nem szokott annyira foglalkoztatni, hogy én legyek az osztály közepe, stb... csak... úgy éreztem le kell írnom amit érzek, mert egyszerűen mindenre kihat már ez, hogy nem vagyok magabiztos...:( | Igazság szerint a legnagyobb gond, hogy nem vagyok megelégedve magammal sem, akkor h legyen más megelégedve velem?:((

köszönöm a válaszod :))


ma 11:41: Húú, hát nagyon köszönöm a válaszod :)

De pont ez az, hogy lehet ebben a korban nem ez foglalkoztatna, ha nem lenne vele gond... Hülyeség, de körbenézek az osztályban és mindenkinek nagy, és ezt ki is hangsúlyozzák... Igazából meg akarok felelni az elvárásoknak...de nem megy. Köszönöm mégegyszer :))


Köszönöm mindenki válaszát, és tényleg... nem azért írtam ki a kérdést, hogy a tipikus nyávogós lányt játszam aki nem vagyok... Csak már valakivel ezt megakartam beszélni...de személyesen nekem ez nagyon kínos téma...:/

2011. okt. 22. 11:48
 10/34 A kérdező kommentje:

scorpia:


Lehet... nem tudom. Igazság szerint, nem szoktam nagyon játszani az agyam előttük, és a többi lánnyal is jóban vagyok. Szeretek mindenkivel barátságos lenni, azt adom nekik amit Ők is nekem. Csipkelődések szoktak lenni, meg megbíznak bennem lányok-fiúk. Lehet már mindenki elkönyvelt egy jó barátnak, és ennyi. Az lesz, csak nem könnyű úgy, hogy nincs túl sok önbizalmam.


Mindenkinek megy a zöld kezecske, köszönöm mégegyszer.

2011. okt. 22. 11:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!