Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a gond velem mit csinálok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a gond velem mit csinálok nagyon rosszul?

Figyelt kérdés

Már nagyon szeretet hiányom van! Egyszerűen nem tudok barátnőt "szerezni".Nem hogy csók, még egy ölelés, egy szemezés egy akármi nem volt , és ez lassan felőröl. Jó elismerem, nem vagyok az a tipikus alfahím, hogy rájuknézek, és elolvadnak tőlem, nem járok buliba, mert nem az én világom, nem azt mondom hogy soha nem voltam, de inkább kihagyom, inkább úgy mondom, hogy vezetem a középmezőnyt... de akkor is mit csinálok rosszul? Engem szeretnek a lányok azt mondanám, akik ismernek szeretnek velem beszélni meg minden, nekem elmondják azt amit másnak nem stb... De olyan rossz ez így, nem vagyok elég jó, vagy nem tudom. Ettől van akkora önbizalomhiányom, és teljesítménykényszerem, hogy az kifejezhetetlen. Lehet, hogy nem is az a legrosszabb, hogy nem volt még senkim, hanem az, hogy nem tudom hogy miért. Néha ezek miatt kb rám tör a depresszió.Azok akiknek mindennapos , az hogy elment a barátnő jön másik, meg se érthetitek ezeket a dolgokat.

22F


2011. máj. 17. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Ez nálad egy öngerjesztő folyamat. Nem jön össze, ettől veszítesz az önbizalmadból, ettől viszont még inkább nehezebb ismerkedni. És ez így megy tovább. Egyre nehezebb. Próbálj úgy hozzáállni, hogy nem kapcsolatot akarsz mindjárt, hanem csak ismerkedni. Előbb utóbb összejön. Persze ehhez többet kell társaságba járni.
2011. máj. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Smartguy86 ***** válasza:
Igaza van az elsőnek. Csak te változtathatsz magadon, az előítéleteiden, az önbizalmadon. Ha nem hiszel magadban, akkor mástól miért várod el, hogy higgyen benned? Azok a lányok csak azért osztanak meg veled mindent, mert egy lelki szemeteskukának néznek téged, akinek ki lehet teregetni a szennyest. Szerintem gyorsan válj meg tőlük, mert csak rosszabb lesz. A hozzáállásodon kell változtatnod, hogy a lányok is máshogy álljanak hozzád. Ha nem mutatod meg nekik, hogy ki vagy valójában, ők majd szerinted ki akarják nyomozgatni? Legyél őszinte velük, ne félős, meg ne játssz szerepeket. Nem várni kell a sült galambot, hanem neked kell megmutatni, hogy miért érdemes nekik veled együtt járni. Amíg magadról sem tudod, hogy miért... nos addig dolgozz az önbizalmadon, tedd magad hasznossá, tanulj, művelődj, sportolj. Jelölj ki célokat, legyél felnőtt, vállalj felelősséget - és ezt mind mondd el azoknak is, akiktől akarsz valamit. Lássák, hogy nem egy hisztis gyerekkel van dolguk, hanem egy érett férfival. De ez legyen is igaz, mert ha nem, akkor előbb-utóbb úgyis kilóg a lóláb és buktad. Ennyi.
2011. máj. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igyál meg 1-2pohár bort,vagy 1-2korsó sört,ha ezeket nem szereted akkor marad a whiskycola. Valahogy lazának kellene lenned.Próbálkozz.Nincs veszve semmi!23N
2011. máj. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatból is csak annyit mondani, mint az első kettő hozzászóló, azaz többet járj társaságba, így nagyobb lesz a merítés. A másik pedig, hogy én is jártam hasonló cipőben, és csak akkor jön össze, amikor magasról sz**sz a témába, de komolyan. Ekkor ugyanis önmagadat adod, így sokkal magabiztosabbnak tűnsz, amit a nők megéreznek. Ha egyfolytában jóindulatúan, segítőkészen állsz hozzájuk, akkor észre sem fognak venni, majd hallgatod, hogy nem akarnak elveszíteni egy ilyen értékkes barátot, mint te. Ezen kívül majd neked sírnak azokról a bizonyos egyforma és szemét pasikról, bizony, mert te már a barátnőjük vagy. Az ilyen "jófej" srácokkal nagyon ritkán járnak a lányok. A jó hír az, hogy bár ritkán, de akkor nagyon komolyan, és kb örökre :)
2011. máj. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ismerkedj többet, járj társaságba.

Megértelek én is ilyen típus vagyok és egy gyerekes anyába szerettem bele és velük szeretnék élni. 2 hónap után így érzem.

2011. máj. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
El kell fogadd,hogy ilyen gátlásos vagy.Én is ilyen vagyok,utálom,de ez van.Egyszer veled is történik majd valami,meglásd.
2011. máj. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valahol muszaj elkezdened tapasztalatot szerezned. Tobb tarsasag, buli, ismerkedes komoly szandek nelkul. Azert, hogy ne szurd majd el el amikor tenyleg talalkozol egy hozzadillo novel.
2011. máj. 26. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tyler913 ***** válasza:

A többiek jókat írtak eddig.Sajnos barátom,úgy tűnik,tipikus jófiú vagy.Én is az voltam,nekem is hasonló problémáim voltak,mint Neked.

És azt kell mondjam,itt nem az a megoldás,hogy "fogadd el magad,oszt' majd csak lesz valami".Mert ahogy előttem is írták,nem repül a szádba a sült galamb.A lányokkal való bánásmód,a társas viselkedés nem örökölt,hanem tanult dolog.Ahogy beépítetted a fejedbe a rossz mintákat,ugyanúgy változtathatsz is rajtuk!

Nézzük a legfontosabb tudnivalókat röviden (oldal hosszan tudnék regélni,de inkább rövidítek a kedvedért;)


Jófiúnak nevezzük azokat a srácokat,akik nem merik kifejezni a szexualitásukat,félnek a lányoktól,általában maguk fölé értékelik őket,és puncsolással,túlzott kedvességgel akarják kivívni a szeretetüket.Félnek ellentmondani,mert azt hiszik,a lányt úgy hódíthatják és tarthatják meg,ha mindenben a kedvére tesznek.


Jegyezd meg: a dolgok nem így működnek! Persze nem arról van szó,hogy legyél bunkó,de alapszabály,hogy sose bánj úgy egy lánnyal,mintha fölötted állna,mintha nagyon kéne Neked.Ne görcsölj,vedd lazán,tanuld meg lekezelni őket,hisz nem árthatnak Neked.Miért kéne számítson tökismeretlen csajok véleménye?

Tudom,elsőre fura,de a lányoknak nem egy állandóan kedves bólógatójánosra van szükségük.Sokkal inkább egy olyan srácra,akinek helyén vannak a tökei,megvan a saját véleménye a dolgokról és érzelmileg független tőlük.Nem fél kimutatni a vonzalmát és felvállalni a szexualitását.

Ha sikeres akarsz lenni a nőknél,a fent leírtakat kéne figyelembe venned.Persze ezek még csak az alapvető játékszabályok,ha többre vagy kíváncsi,írj privit,szívesen segítek.


23/F

2011. máj. 26. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!