Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kezd el velem flörtölni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezd el velem flörtölni minden srác, aki újonnan ismerek meg?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kihívó, sőt, még igazából szép se. Mégis, bárki haverját/ismerősét/unokatesóját mutatják be nekem, és srác az illető, rögtön nekiáll mondani a két értelmű megjegyzéseit, meg ilyen perverz poénokkal élcelődni velem. Én meg az ilyeneket nem nagyon tudom lereagálni:S meg kb. 2 perces ismeretség után nem is érzem indokoltnak, szóval borzasztóan zavar. Mitől lehet ez, és hogy küszöbölhetném ki? 19/L
2011. máj. 18. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Erre így nem lehet válaszolni, tegyél fel magadról egy fényképet, akkor talán könnyebben tudjuk elemezni a helyzetet.
2011. máj. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én sem látom magam szépnek, mégis sok srácnak bejövök.. Lehet hogy te is így vagy. Amúgy a fiúk gyakran viccelődnek perverz poénokkal.:D
2011. máj. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ennek mi köze a családi kapcsolatokhoz?
2011. máj. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pont azért, mert csunya vagy..igy akarnak szivatni..A fiuk hihetetlenül bunkók tudnak lenni.
2011. máj. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy kihívó, szép lánnyal nem mernének így viselkedni, mert félnének, hogy lepattintják őket.
2011. máj. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10%
A szép lányokkal is így viselkednek, ne aggódj! Mindegyik csak szexelni akar, és azt hiszik, hogy ezzel a stílussal bevágódnak nálunk, lányoknál! Kezd nagyon elegem lenni a pasikból!
2011. máj. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

kedves utolsó!


azért mert azok a pasik, akiket te már hajlandó voltál észrevenni, mind szexelni akartak, nem jelenti azt, hogy azok is azt akarták volna csak akit nem vettél észre.


23 évig nem volt célom senkivel a csak szex. Na mit szólsz? s tudod mitől vált célommá? Hogy nagyon ideje volt túllenni rajta, de lehet sose lett volna meg, ha nem változtatok, s állok úgy hozzá, hogy akkor most az a cél.


Érted? nem volt az a célom, eredményképp barátnőm se lett.

változtattam, célul tűztem ki a csak szexet, s hát nem barátnőm lett?


Ti teljesen fejenáéllva működtök.


Azért megyünk mi csak a szexre, mert akkor vesztek észre. PONT.

2011. máj. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mégis csak szép lehetsz, ez normális dolog, tetszel a fiúknak. az értelmesebbje azért a perverz poénokat kihagyja...
2011. máj. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!