Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez "baj"? (lent bőv. )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez "baj"? (lent bőv. )

Figyelt kérdés

Ma egyik fiú osztálytársam elkezdte fogdosni a fenekemet, és én hagytam neki.

Olyan már többször is előfordult, hogy másik 2 fiúnak az osztályból hagytam, hogy simogassa a karomat, és combomat, de eddig a fenekemmel még senki nem próbálkozott, most pedig, hogy jött egy ilyen, én szó nélkül hagytam.

Mit gondoltok rólam?

1_/L


2011. máj. 18. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem hagynám, mert ribancnak néznek. Vagy az vagy?
2011. máj. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez most valami vicc? ^^"

már bocsi, de a lányokat meg kell hódítani, nem pedig.. khm na mind1.

Szerintem ne hagyd nekik..

2011. máj. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mégis mit gondoljon az ember egy olyan lányról aki hagyja, hogy csak úgy simogassák a fenekét? kérdezd meg anyukádat, hogy ilyenkor mit kell tenni!
2011. máj. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jót nem tudok írni rád, rosszat meg nem fogok.
2011. máj. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Úristen...
2011. máj. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ordas nagy qrva leszel

ja már az vagy

túzz erősen!!

túrócica

2011. máj. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsi.De amikor megírtad a kérdést..akkor mire számítottál? arra,hogy azt írják neked....hogy : Igen..ügyes vagy,hagyd csak magad. Biztos nem néznek ribancnak..és nem is beszélnek majd a háta mögött.Legközelebb azt is hagyd,hogy a bugyidba benyúljanak .Jó lesz .
2011. máj. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
erre nem lehet mit mondani... biatch O_o
2011. máj. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nézd, nem az az érdekes, hogy mi mit gondolunk, az neked nem árthat, ha itt csak 6-an lekurväznak, de az már súlyosan érinthet, ha ezek a fiúk elmondják, hogy hagyod magad. Mert a fiúk mindig keresik a könnyebb utat és te most az vagy. Így rövid időn belül híred mehet. A probléma ott van ,ha egyszer megtetszik egy srác, akkor megesik, hogy pont azért nem is áll veled szóba, mert ő az olyan lányokat szereti, akiknek az ilyesmit csak egy kitüntetett személy teheti meg méghozzá a kedvesed, és számára ez a legnagyobb ajándék, hogy hozzád érhet úgy, ahogy más nem... és itt bukott is a szép elmélet, mert te másnak is megengedted azt, amivel csak egy embert kéne megtisztelned: és az a szerelmed.

(Az emberről szóló negatív hírek gyorsabban tejednek mint a pozitívak)

2011. máj. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az utolsónak teljesen igaza.
2011. máj. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!