Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt? :D Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt? :D Nem értem.

Figyelt kérdés

Szögezzük le a legelején : nem arra vagyok kíváncsi, hogy "kit válasszak", vagy ilyesmi, csak hátha valaki magyarázatot tud adni erre a "jelenségre".

Szóval... adott két srác, akik ismerik egymást, és persze engem. Bejövök ennek a két srácnak, és ők is bejönnek nekem (a részükről ez szerintem sokkal több, erre majd magyarázatot is adok).

Az első srác - legyen Jakab - mindig megfogja, simogatja a kezem, ölelget, és olyan furin néz rám, sőt, egyszer már meg is csókolt. A második srác - ő pedig Béla - pedig mindig zavarba jön, ha én kérdezek tőle valami csajos témát (míg ha más lány vagy fiú kérdezi, nem), vagy megölelem, azt mondom neki akár poénból, hogy szeretem.

Szóval.. addig eljutottam velük, hogy tudom, mind a kettőnek bejövök. És Jakab tudja, hogy bejövök Bélának, és Ő is nekem, de Béla is tudja, hogy bejövök Jakabnak, és Ő is nekem.

De most jön a csavar, amit nem értek: Mind a kettő folyton célozgat, hogy magányos, hogy szeretne lassan egy barátnőt, akivel szerethetik egymást, stb, DE mind a kettő azt mondja, hogy "járjál már a másikkal" vagy "nem értem, miért nem jöttök már össze" amivel teljesen összezavarnak... és nem értem a logikáját.

Kicsit bonyolultan fogalmaztam meg, tudom ^^" Még is megpróbálnátok értelmes válaszokat adni, hogy miért csinálják ezt vajon?

Én és "Béla" 14 évesek vagyunk, "Jakab" pedig 15, én természetesen LÁNY vagyok, ők FIÚK. Mielőtt félreértések lennének..


2011. máj. 18. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért van ez, mert még éretlenek vagytok.
2011. máj. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először is: szerintem ne játssz velük, bármennyire is csábító, pl. ne mondd Bélának "poénból" hogy szereted...ez nem szép dolog


azért mondják hogy járj a másikkal, mert nem bírják ki ezt a helyzetet, és szeretnék, ha választanál már közülük, de azt csak nem mondhatják, hogy "válassz" engem, mert szerintük akkor az visszataszítana téged


úgyhogy ha te is akarod a kapcsolatot, válassz közülük, de ne játssz velük szerintem

2011. máj. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem játszom velük, sok barátomnak mondom, hogy szeretem, innentől kezdve még félre sem érthetik. Plusz, még azelőtt is mondtam nekik, minthogy beléjük szerettem volna... de mindketten úgy mondják, hogy jöjjek össze a másikkal, mintha teljesen egyértelmű lenne, hogy így kell lennie, és érzelmileg nincs ahhoz semmi közöm, aki ezt mondja. (remélem, értitek, hogy mondom..)

Azért köszönöm a válaszokat.

2011. máj. 18. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!