Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nincs velem nagyon hiányzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs velem nagyon hiányzik, szomorú vagyok! De ha együtt vagyunk cseppet sem érdekel, teljesen hidegen hagy. Mi lehet ez? Nem értem! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem próbáld elfelejteni!
2010. dec. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
társfüggő vagy
2010. dec. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálam az volt, hogyha társaságban voltunk, akkor sokszor elgondolkoztam, hogy minek is vagyok vele együtt, mert akárhogy próbáltam parancsolni magamnak, más lányokat bámultam. Ha 2-esben voltunk, és mondjuk össze voltunk bújva, vagy simogattam(vagy egyéb dolgokat csináltunk...: ) akkor meg úgy éreztem, örökre együtt kell maradnunk. Amikor elment egy hétvégére, akkor is az első napban úgy voltam, hogy hát nem is hiányzik, lehet szakítani kéne, aztán a 2. 3. nap pedig alig vártam, hogy találkozzak végre vele. Aztán ahogy visszajött, megint jó volt, majd rá 2 nappal szakított velem és most baromira hiányzik megint.

Szerintetek társfüggő vagyok?

2010. dec. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!