Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogszabályzós lányok! Zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogszabályzós lányok! Zavar benne?

Figyelt kérdés
Most rakták fel a fogszabályzóm (porcelán) és biztos hallottatok már ilyenről, raktak ilyen szájbad(i) pántot.Azoktól kérdezem akiknek van ilyen, zavar ez titeket a párotok orális kielégítésében (szájjal)?remélem értitek mire gondolok :)Normális válaszokat légyszi, köszi.:)
2011. máj. 19. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:

hát én nem voltam hajlandó sz*pni vele de ahogy érzed :D

a pántokat meg csak estére tedd fel, mert amúgyis elég kiábrándítóak a fogorvos azt mondta tegyem fel napközben is persze még mit nem... -.-

2011. máj. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt "mobil" a pánt, szép is volt tőle a nyelvem.

Ha pasinak csinálod... hát nem lehet olyan átéléssel, de én mindig azt mondom: nincs lehetetlen, csak tehetetlen :)

20/l

2011. máj. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

az első kommentelőnek: nem kivehetős :/ ilyen fém híd vagy micsoda :/

második kömmentelő: köszi a bíztatást hát nemtudok mit csinálni majd megpróbálom....majd óvatosan :)

2011. máj. 19. 16:53
 4/4 A kérdező kommentje:
ja és hogy érted hogy "Nekem nem volt "mobil" a pánt, szép is volt tőle a nyelvem. " ?nemértem ezt a mondatot :)
2011. máj. 19. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!