Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem becsülnek meg a pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem becsülnek meg a pasik?

Figyelt kérdés

Tisztességes, becsületes, őszinte, hűséges és odaadó lány vagyok.

Nem volt sok barátom, mindegyik elhagyott, mert gyerekes vagyok kicsit, félénkebb egy párkapcsolatban és tapasztalatlan. Sajnos(?) engem nem dugtak meg 26-an tizenhat évesen, és nem volt 89 barátom. Én csakis a komoly kapcsolatokat keresem, őszinte szerelemmel. Soha eszembe sem jutna megcsalni valakit, de mégsem becsül senki:(

Az ismerőseim el vannak ájulva mert ilyen szép vagyok olyan szép vagyok blablabla ... :/


21/L


2011. máj. 19. 17:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Kicsit érettebb vagy a korodnál és ezért "kitaszítanak". Ilyen korba a pasik és a csajok csak az egy éjszakás kalandra hajtanak. Szerintem vagy keress 25-30 körüli pasikat vagy várj még egy picit.
2011. máj. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 nielindi ***** válasza:
mind szép és jo, amit leirtál. de hiányzik belőled valami, amivel megfogod a pasikat.
2011. máj. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 tsz-tag ***** válasza:
háhh na ugyanez nálam is csak én fiu vagyok....dehát nincs mit tenni...a normális sosincs az ember közelébe...
2011. máj. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
A volt pasim pont azt mondta hogy éretlen vagyok még, és hogy nőjek fel :/
2011. máj. 19. 17:17
 5/24 anonim ***** válasza:
Talán azért találsz nehezebben partnert, mert nem vagy könnyű préda. Nem baj. Majd jön az igazi. Ne is változzál meg.
2011. máj. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
egyéni véleményem, hogy engem a jófiúk nem mozgatnak meg. nem jó, ha már a megismerkedés, illetve a párkapcsolat elején maximális biztonságot nyújtasz. Ha tudják, hogy szerelmes vagy belé, vagy arra készülsz, h beleszeress, nem fognak aggódni amiatt h elveszíthetnek.ez a nyugalom kiöli a természetes féltékenységet és a küzdeni akarást a fiúkból. nem csoda, hogy azon nők körül settenkednek mindig a fiúk, akik tudják, hogyan játszanak a fiúk érzéseivel. de biztos van olyan srác, akinek meg a te félék tetszenek, szóval ne parázz. ha nem vagy vadmacska, ne csinálj úgy.
2011. máj. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

"mert gyerekes vagyok kicsit, félénkebb egy párkapcsolatban és tapasztalatlan."


Ennyi. Gondolom annyira gyerekes vagy, hogy nem tudod hogyan kell egy komoly kapcsolatot kezelni. És most nem arról van szó, hogy sráccal feküdtél le...

2011. máj. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
hmm
2011. máj. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Miért nem becsülnek meg a pasik?

Szia.

József vagyok.Azt szerettem vólna mondani neked, hogy fel a fejjel.Egy igazi társra lelhetsz, csak ne szünj meg hinni ebben.Sok ilyen fiú is létezik, mint te, aki erre vágyik, ezt keresi.


Én is ilyen vagyok de én már 30.A gyerekességet illetően, hát még belefér a korodba...

2011. máj. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy picit sótlan vagy esetleg? A felsorolt tulajdonságok rendkívül tiszteletre méltóak, de ebben a korban mérvadóbb talán, hogy egy kicsit legyél izgalmas, egyéniség, miegymás. Szerintem, nem arról van szó, hogy nem becsülnek, csak nem tűnsz ki, nem vesznek észre. Ez csak tipp persze, csak a hangvételedből ítélve egy igazi mintaszerű családanya lehetsz család nélkül, de 21 évesen nem ez a fő szempont, és talán később is csak az egyik és nem A legfontosabb szempont.
2011. máj. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!