Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezeljem a helyzetet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem a helyzetet? :SS 16/L

Figyelt kérdés

Az osztályban van egy fiú,aki állandóan cukkol(de csak azért,mert tetszek neki.)Szinte minden nap elmondja hogy milyen csinos vagyok,és fogalmam sincs hogy ilyenkor mit mondjak neki:SS Nem köszönhetem meg folyton, az elég hülyén nézne ki:SS Mivel amúgy meg nem szoktam vele beszélgetni így elmosolyodok,de ennyi...,mert nem igazán tudok mit mondani még neki.

Sőőt már azt is mondta,hogy szeretlek(általában amikor piszkál és túllő a célon így kér bocsánatot)...na erre sem tudom hogy reagáljak.És ezeket már kb.január óta mondogatja és v.hogy sikerült hatnia rám.Már lehet barátkoznék vele, mert tud jó fej is lenni(DE SEMMI TÖBB)Ám amikor cukkol,néha túllő a célon,és akkor már bunkó.


V.melyik nap meg végigsimított a derekamon és közben azt monda hogy milyen jól nézek ma ki...na ez aztán tényleg váratlanul ért,és megint nem tudtam mit mondani csak elmosolyodtam...de nem jó hogy mindig csak elmosolyodok,mert így elég hűvösnek tűnök hozzá,na de mégis mit mondjak,mikor én nem érzek semmi ilyesmit:SS


2011. máj. 20. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Ezt az SS jelet hanyagolhatnád, vagy mielőtt leírod nézz utána a történelmi jelentésének. Egyébként ha tetszik mondd el neki, ha nem tetszik ordíts rá, ennyi.
2011. máj. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%

Biztos SS-harcosnak szeretne elmenni a csaj :D

Sieg Heil!

2011. máj. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Furcsa ez az egesz helyzet.Minden esetre formald ugy a dolgokat ahogy neked jo. Legy bator! Ha nem tetszik hogy viszonyul hozzad mond meg neki fejezze be es hagyjon beked. -Ha tetszik a viselkedese, vonzodsz hozza uljetek le es beszeljetek meg a dolgokat. 1 dolgot soha ne felejts el! Tapasztalatbol mondom, hogy osztalytarsal soha, SOHA ne gyere ossze (Kivetel az mikor talalto de az ritka es mikor latod docog a kapcsolat azonnal szakits!)
2011. máj. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
En meg mindig benne vagyok egy osztalytarsal valo kapcsolatba. Eletemben nem szenvedtem annyit mint vele.. es nezz ram meg mindig vele vagyok mert szeretem, nem tudom egyszeruen otthagyni. Se veled se nelkuled kapcsolat. Annyiszor probaltunk szakitani, de soha nem jott ossze, mindig mikor felnyitottuk szemeink ismet ott voltunk egymasnak. Jaaaj! nem jo! Kepzeld el, hogy probalsz szakitani vele es nem tudsz mert mindennap latod s a szerelema mi benned eg nem szunik meg (Itt a nyari vakacio! hatha el fogom tudni felejteni ot)
2011. máj. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az első kettőnek üzenem, hogy a :SS zavarban lévő arcot jelent! Bár tényleg nem látszik a : azért nem kell leoltani a fejem!

A 3.nak meg köszönöm a választ :)

2011. máj. 20. 17:09
 6/9 A kérdező kommentje:

A 4.-nek is köszönöm :)

De én azt próbáltam elmondani,h ez úgy van hogy van az én köröm amibe tartozok,és van az ő köre amibe tartozik,ő bókol én mosolygok,de különösebben nem beszélünk.Pedig v.mit válaszolnom kéne a bókokra,de mit?

Jó fejnek tűnik(már amikor nem viszi túlzásba a csipkelődést),akivel beszélgetnék szünetben,de nem egy körben mozgunk.VISZONT semmi különöset nem szeretnék.

2011. máj. 20. 17:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Ertem. Szoval.. kenyelmetlenul erzed magad ha nem mondasz semmit. Nem is tudom mit lehet mondani egy bokra a "koszonom"-on kivul. Furcsa hogy ha megsert, tulzasba viszi a csipkelodest, akkor is olyasmit mond "szeretlek" nem azt "bocsanat tlzasba vittem". Nem gondolod, hogy ez egyfele csufolkodas?.. A "szeretlek" szo nagyon nagy erteku es o ezt arra hasznalja fel, hogy bocsanatot kerjen. Groteszk az egesz.. valosaggal mar csufolkodas. Tenyleg, ha idegesit mond meg neki.Nem jo az neked ha allandoan kenyelmetlen helyzetbe hoz
2011. máj. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Már többször megmondtam neki,és le is csesztem,mikor bunkó volt,de nem használ :/

Mivel mikor felhúzom magam csak akkor szoktunk beszélni,és sztem pont ez a célja,hogy felhúzzon,mert akkor van miről beszélnünk.És mert olyankor este rám tud írni msn-en,azzal a kérdéssel hogy haragszom e még rá -.-

Egyszerűen nem bír leszakadni rólam...

Ám az utolsónak sztem teljesen igaza van,valószínű csak gúnyolódás az egész -.-" De mit csináljak,hogy leakadjon rólam??

2011. máj. 26. 16:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha akarattal akar idegesiteni, az a celja, akkor elvezi h felidegesithet. Szerintem nezd levegonek es elobb-utobb megunja amit csinal s leszakad rollad
2011. máj. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!