Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezelnétek ezt a helyzetet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezelnétek ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit 1 éve ismerek, baráti kapcsolatban vagyunk jól elvagyunk stb. Eleinte is tetszett de annyira nem fogott meg hogy bármit akartam volna tőle. Viszont az utóbbi félévben egyre nagyobb vonzalmat érzek iránta minden téren.

Így már az is elég kínos nekem mikor találkozunk, sokszor elhív szeret velem lenni. Pár hónapja van barátja is akit szeret, viszont mindig mondja hogy a barátja hanyagolja nemigen tud vele elmenni ide oda. De azért csak oda van érte. Elmondani meg nem akarom neki mit érzek mert a csajok nem szokták szeretni ha haverjuk rámozdul, félek hogy a barátságunk rovására menne. Meg nem akarok az ő kapcsolatába bekavarni és volt már olyan ismerőse is akit csúnyán elküldött mert meg mondta hogy többet is eltudna vele képzelni. Szóval elég rossz úgy lenni vele hogy nagyon vonzódom hozzá, mikor hozzám ér stb Ráadásul elég gyakran akar velem talizni.


2011. szept. 19. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
dugd meg
2011. szept. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Beadnám középre azt valamelyik csak betalálna
2011. szept. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ez ismerős. Nekem is volt egy ilyen barátom, a megismerkedésünk után lett egy párkapcsolatom, amiben elhanyagoltak. ha peched van, ő is 2 évig húzza a másik pasi mellett, mire rájön, hogy ki a hozzá való. :) nálunk a barátság szerelemmé nőtt, az előzővel szakítottam, és most boldogabb vagyok mint valaha. tényleg ne mondd neki, max játékosan utalgass :P
2011. szept. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne várakozz készenlétben, legalább tégy úgy, mintha lenne tőle független szerelmi életed. Jobban megbecsül, ha nincs meggyőződve, hogy bármit csinál, te mindig ott leszel tartaléknak.
2011. szept. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!