Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak az idősebbek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak az idősebbek néznek meg?

Figyelt kérdés

Húszas éveim végén járó nő vagyok (de sajnos sokkal fiatalabbnak látszom). A saját korosztályom le sem szar (kivéve a kisebbség), de érdekes módon a 40+ korosztály megnéz.

Teljesen átlagosan öltözködöm. Nem sminkelem magam, nem hordok kirívó ruhákat.


Gondolom nem vagyok ezzel az észrevétellel egyedül.

Szerintetek mi lehet ennek az oka?


2011. máj. 20. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, pont azért, mert nem sminkelsz, nem hordasz kirívó ruhákat. A fiatalabbak lehet,erre buknak, az "idősebbek" meg a normálisabb lányokra?:-) Szerintem ez nem baj, lehet, jobban jársz egy idősebbel.
2011. máj. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Velem is ez a helyzet. Vagy tőlem fiatalabbak.
2011. máj. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%

Mutass magadról képet!

Szőrös a puncid?

2011. máj. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
de hülye vagy 21:17
2011. máj. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Neménvagyokaz válasza:
Én nem nagyon szoktam megbámulni a nőket/lányokat(ki minek mondja magát:D), vagy ha igen akkor is csak módjával, mert sokakat zavar ha megbámulnak. A 40+ korosztály meg minden szép lányt/nőt megbámul.
2011. máj. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Neménvagyokaz válasza:

Ui.:

18/F

2011. máj. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
lehet,hogy a fiatalabbak számára nemvagy olyan vonzó az átlagos öltözködés miatt(attól függ amugy mit értesz átlagoson)persze biztos vonzó vagy,de manapság ezekre a cicababákra buknak inkább sajna :(
2011. máj. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!