Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez minek a jele lehet?

Figyelt kérdés
Adott egy lány és egy fiú. A lány szerelmes a fiúba, a fiú ezt tudja, és megmondta a lánynak hogy nem akar vele kapcsolatot kialakítani. Ez már régebben volt, azóta jobb lett a viszonyuk. Ilyen esetben ha a srác különösen kedves a lánnyal (kedvesebb, mint volt vele előtte és kedvesebb, mint másokkal), és külön figyelmet szentel neki, az lehet, hogy csak szánalomból van? Vagy mi okból kifolyólag lehet? (most azt zárjuk ki, hogy mégis tetszik neki a lány)
2011. máj. 20. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok épp, csak nem kérdeztem meg, hogy járna-e velem, mert régebben nem érdekelt. Figyelj! Ha különösen figyel rád, és kedves, meg minden, akkor felejtsd el azt hogy szánalaomból! Ha tetszik még neked, akkor hajts rá, mert bejössz neki!
2011. máj. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az hogy szanalombol szerintem teljesen kizarva...1 epeszu fiu szanalombol nem csinal ilyent,valamit akar:)
2011. máj. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Igazán nem tudom...szép lenne rávágni, hogy biztosan így van, de lehet, hogy a lány (én vagyok persze, csak érthetőbben nézett ki :D) csak bekombinálja azokat a jeleket...
2011. máj. 20. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!