Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hany eves kortol ajanlott a szex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hany eves kortol ajanlott a szex?

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 08:29
 1/9 anonim ***** válasza:

na hát ez egy igazán egyedi kérdés ....

Van aki 15-16 évesen rendszeres szexuális életet él, van aki meg 25 évesen is szűz, na de sztem egy egészséges fiatal úgyse bír a hormonaival, és 18 éves korára tuti nem szűz már (a nagy többség)

szóval nincs rá általános szabály sztem, de azért ne 30 évesen akard elveszteni, csak mert manapság annyira divat szidni azokat a "csúnya" fiatalokat, hogy milyen korán kezdik ...

2011. máj. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Chuck ***** válasza:

Nem szidás az, hogy fiatalon csinálják...csak 14 évesen rendszeresen csinálni....régebben azért lettek volna elég kemény következmények, most meg már az sincs, hogy legalább beszélnének vele, hogy miért...legtöbb azt se tudja, hogy miért, csak csinálja...

Amúgy kb 18 év amikor már lehet, nem ajánlott...

2011. máj. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem divatból "szidjuk" a csúnya fiatalokat,de nem normális,hogy 14-15 éves gyerekek rendszeres nemi életet élnek,jó esetben védekezéssel,de inkább nem védekezéssel(elég csak végigolvasni a megfelelő kérdéseket az oldalon),mikor érzelmileg tökéletesen éretlenek a szexre.Attól,hogy szőrösödik,és/vagy menstruál,még nem lesz felnőtt.

A kérdezőnek pedig:ha feltetted ezt a kérdést,akkor még várj.Nem vagy kész rá.

2011. máj. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkortól, amikor már nem csak a dugáshoz vagy elég nagyfiú/nagylány, hanem meg is tudod egyedül oldani az olyan porblémákat, amik a felelőtlenül összevissza szexelés következményei lehetnek (terhesség, nemi betegség) és nem ezen az oldalon sírsz, ha késik a mensid vagy összeszedtél valakitől valamit.
2011. máj. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
14 év alatt semmiképpen!!!! Attól felfelé is csak akkor, ha már mindent tudsz a terhességről, a védekezésről és a nemi betegségekről. Azon kívül ha igazán szeretsz valakit, akiben tökéletesen bíztok egymásban kölcsönösen.
2011. máj. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 évet mondok.

Az a kor amikor az ember már nem hülye gyerek és tudja ,hogy mit akar és nem az van ,hogy jajj ennek milyen szép a szeme menjünk feküdjünk le.

18 évesen már nem annyira naiv az ember ,hogy bevegyen bármiféle hülyeséget és talán akkor már inkább hosszú távra terveznek.Ezek alól van kivétel!

14-15évesen divatból szexelnek a lányok ,de nem tudják mi az ,hogy szeretkezés.Halottam olyan csajról aki 15 évesen rendszeresen szexel(direkt nem szeretkeziket írtam) ,de még soha sem élvezett el...

2011. máj. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sok olyan 18 éves, vagy idősebb lány ír ide, aki azt sem tudja, hogyan lehet terhes, vagy hogyan kell védekezni, és milyen nemi betegségeket lehet kapni. Ezért írtam, hogy 14 év felett. Vannak akik már fiatalon felelősségteljesen viselkednek, és vannak akik még felnőttként sem. Előző voltam.
2011. máj. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*Nem előző, hanem a 08:52-es voltam. Bocsánat!
2011. máj. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg kezelőorvosod, gyógyszerészed,
2011. máj. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!