Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 30 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 30 éves férfi milyen szándékkal ismerkedik egy nővel? (szex kontra érzelmek)

Figyelt kérdés

Inkább még ebben a korban a szexuális vágyak vonzanak vagy sokkal inkább a családalapítás az érzelmek?


21 éves lány vagyok és gyakran megkeres egy 30 éves férfi, akit még nem ismerek annyira, de egyre többet beszélünk. A beszélgetést mindig ő kezdeményezi. Én azt hiszem kezdem megszeretni, de félek a kortól. Nem akarok egy lenni csak....szeretni akarom. Egyébként nem nőcsápász típus, ahogy látom.


2011. máj. 13. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez nem kor függvénye, sokkal inkább a személytől függ.

Van, aki már 20 évesen is komoly kapcsolatot akar, és van, aki még 50 évesen is mindent meg akar kefélni, ami mozog.


Szerintem nyugodtan adj neki egy esélyt, hogy kiderüljön, mit szeretne. Te pedig nyugodtan tedd egyértelművé az elejétől, hogy neked egy stabil párkapcsolat tetszene vele, csak szex kapcsolatra nem vagy vevő. Ennek megfelelően persze jó lenne, ha az első randin nem is feküdnétek le.

2011. máj. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem nőcsápász típus? :D:D:D Jaaa értem, biztos nem veri a nőket :D


Amúgy ha Ő nem kezdeményezett még semmit csak beszélget Veled, abból még nem következik semmi. Majd ha elhív valahová randizni, akkor majd Rajtad áll elmész-e. Hogy mire kellesz neki, azt úgy tudod megállapítani a legegyszerűbben, ha nem adod oda magad ezüst tálcán. Első pár alkalommal abszolút semmi szex! Ha változatlan lelkesedéssel keres, akkor majd elhiheted hogy nem csak a-miatt keres. Nem véletlen, hogy a férfiak kihasználják a nőket, de csak azt lehet kihasználni aki hagyja magát! Minden két emberen múlik.

A "szerelem" szó pedig pár felületes beszélgetés alapján igen erősnek tűnik, maximum vonzalom lehet amire gondolsz.


26 F

2011. máj. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A nem ismerem annyira arra vonatkozik, hogy nem sokat tudok a magánéletéről, őt már rég ismerem, de leginkább az utóbbi időben kezdett el keresni, mindig a segítségemet kéri ezzel-azzal kapcsolatban, de mégis azt veszem észre, hogy a beszélgetéseket próbálja elnyújtani. A múltkor elért egy találkozást, mert a maga finom módján erőltette. Ezt úgy kell érteni, hogy nem randi, csak hogy segítettem valamiben neki, de akkor is, amit megoldhattunk volna 5 perc alatt, 30-40 perc alatt sikerült.



A szexel kapcsolatban:

Soha nem kapna meg senki, bármennyire is szerelmes vagyok 1-2 hónapon belül.

2011. máj. 13. 09:31
 4/7 A kérdező kommentje:

Leírom mit érzek, ezek után nem hiszem, hogy nem vagyok szerelmes:


- egész nap rá gondolok, hogy mit csinálhat, mere jár stb

- rettenetesen várom a hívásait :)

- ránézek és azt érzem, hogy őrülten szeretném megcsókolni, megérinteni


Csak kínoznak az érzések, miközben lehet részéről nincs semmi érzés.

2011. máj. 13. 09:34
 5/7 anonim ***** válasza:

26 F vagyok


Ha ennyire egyértelműen odavagy érte, akkor már nincs is min gondolkodni, hisz "rég elérte amit akart". Mostmár nem Te irányítod a dolgokat, csak szeretnéd azt hinni és ezért fogod vissza most magad hogy hú de... Vajon én leszek neki mostantól az egyetlen? Ezek szerintem női "butaságok" és bocs a kifejezésért. Az életben soha semmi sem biztos. Lehet hogy öt évig boldogok lesztek aztán szétválnak útjaitok. Nyilván a hozzáállás az ami számít. Ezt viszont úgy tudod megtudni ha közeledik, a tudtára adod hogy nincs ellenedre a dolog, viszont közlöd hogy tiszteljen meg annyival, ha nem érzi úgy hogy kitartana melletted akkor inkább ne is alakuljon köztetek semmi. A férfiak nagyrészét lehet ilyen módon érzelmileg zsarolni, már akinek van lelkiismerete persze :D

Mert a megcsalásban semmi nem gátol jobban mint a lelkiismeret...

2011. máj. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vágj bele. Csak az elején tisztázzál bizonyos "paramétereket". Előző, jelenlegi kapcsolatai stb.Sok sikert!
2011. máj. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Bele vágnék, de ezen kívül nem lépett még semmit, tehát nem tuti a dolog, csak valamiért lehet érdekében áll a keresésem. Nem tudom, kölcsönös-e a szimpátia?

2011. máj. 13. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!