Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiábrándulnátok belőlem, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándulnátok belőlem, ha megtudnátok, hogy 3 éve elég sok mindenkivel kavartam?

Figyelt kérdés
Azóta rendes párkapcsolataim voltak, és nem feküdtem össze minden jött-menttel. A kavarást se úgy képzeljétek el, hogy mindenki, hanem "csak" 5 srác, akikkel ténylegesen lefeküdtem, vagy petting volt. Nagyon szégyellem magam.
2011. máj. 21. 21:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%

Én már beléd sem ábrándultam.


De értem a kérdést, szóval ha egy lánnyal való ismerkedés közben kiábrándulnék-e belőle, ha megtudnám róla ezt? Igen, ki.

2011. máj. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
igaz én lány vagyok, de 3 év az sok idő. Szerintem egyébként ezt nem kell tudnia a párodnak. Régen volt elmúlt készpont.:)
2011. máj. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Max9009 ***** válasza:
66%
Nézd ez felfogás kérdése a pasi részéről.Mindenki volt hülye és mindenki gondolta úgy h minnél többel lenni nagyon menő.Ha a pasi normális gondolkodású akkor nem lesz gáz.Nézd én pasi vok de ha találkoznék a 3évvel ezelötti énemmel nagyon megverném de mivel ez lehetettlen ezért te se törödj a múltal inkább alakitsd a jelent és a jövőt;)Sok sikert;)
2011. máj. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen, mert lehet hogy én is csak a kavarók közé tartozok.
2011. máj. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Elfogadom a válaszod, hogy azt hinnéd veled is csak azt szeretném. Azonban 3 éve normális párkapcsolataim vannak, komolyan gondolok mindent, nem szórakozom szegényekkel.
2011. máj. 21. 21:51
 6/14 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van múltja, és a tiéd nem tartozik a durvábbak közé ezek alapján... hacsak az a durva időszak nem 12-15 éves korodra esett.
2011. máj. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha az elmúlt 3 évben is párkapcsolataId voltak (tehát több), az nekem annyit jelent, hogy még mindig nem állsz készen egy hosszabb kapcsolatra egy emberrel. Ez pedig nekem nem igazán vonzó.
2011. máj. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Összesen kettő volt.
2011. máj. 21. 21:57
 9/14 anonim ***** válasza:
Ja, és az se lenne mindegy, hogy az az 5 milyen körülmények között történt, és mennyi idő alatt - 1 hét vagy 2 év (21.56-os).
2011. máj. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
2 év
2011. máj. 21. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!