Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy nézek ki? (légyszi csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nézek ki? (légyszi csak normálisak)

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 21. 22:07
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Huu. Hát sokat változtál, előnyödre. Sokkal jobban nézel ki azon a képen, amit linkeltél, mint azon amit az egyik válaszoló linketl be:)

Összességében szerintem jól nézel ki, helyes srác.

Ne búslakodj, majd jön egy lány, aki szeretni fog és elfeledteti veled azt, hogy nem mindig voltál ilyen szerencsés a lányok terén.

Mellesleg én is így vagyok fiúzás terén, sajnos sosem jön össze semmi, még egy randi sem, és ez már 16 évesen kicsit kellemetlen. De ilyenkor arra gondolok, hogy majd eljön az én időm is, valószínűleg még nincs szükségem párra csak én érzem úgy!

16/L

2011. máj. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
miért ne lennél helyes? annyi lány van, biztos soknak bejössz :)
2011. máj. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

aranyos az arcod...

havernak, barátnak nagyon jó lennél...viszont én biztos, hogy sok év ismertség után sem jönnék össze veled...

2011. máj. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Helyes srác vagy, nagyon szépek a szemeid! Kedvesség sugárzik az arcodból, nem értem mi lehet a probléma a csajozással. 23/L
2011. máj. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Helyes vagy,szép a szemed.

15/L

2011. máj. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Tényleg nem a külsővel van a gond! Hidd el jön majd egy lány aki észre vesz! De semmi baj nincs veled, ezt jobb ha tudod!

14/L

2011. máj. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 Tyler913 ***** válasza:

Nincs semmi baj a külsőddel,ha nem jön össze a csajozás,az valószínűleg egyéb ok miatt lehet.Írtad,hogy igyekszel kedves lenni a lányokkal.Öreg hiba.Ha túl kedves vagy,és mindenben engedsz nekik,csak szeressenek már,az nem igazán vált ki szexuális vonzalmat egy lányból,sőt,inkább kétségbeesettnek tűnsz,és semmi esetre sem férfiasnak.

Persze nem azt mondom,hogy légy bunkó.Legyél úriember,de tanuld meg lazán kezelni a lányokat,ha úgy tetszik,lekezelni őket.

2011. máj. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

jól nézel ki! De tényleg ne legyél túl kedves..

tudod mi lányok elkövetjük azt a hibát, hogy inkább a rosszfiúkra bukunk.. Persze legyél kedves, de csak módjával..

2011. máj. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:
No coment -_-
2011. máj. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

helyes vagy, szépek a szemeid, de tényleg. :)

nem a külsőddel van a baj, ez tuti! persze kinek a pap, kinek a paplan... nem tetszhet mindenki mindenkinek.


viszont hajjrá ;)


21/L

2011. máj. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!