Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csajozzak ha úgy nézek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csajozzak ha úgy nézek ki mint egy gyökér ovodás?

Figyelt kérdés
17 vagyok és vagy k*rva vicces a fejem, vagy úgy nézek ki mint egy 3 éves, vagy mindkettő igaz.. És a haverok mondták hogy ezen ne aggódjak, meg kell kedveltetnem a belsőmet meg hasonlók.. de hogyan, ha elkezdenek rajtam röhögni állandóan? Nem szokásom balf*szként viselkedni, de hogy "bizonyítsak nekik ha esélyt se adnak" ?
2011. okt. 20. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Nézz ki jobban v legyél gazdag! Jobb ha tudod, h a belső egy lánynak se számít.
2011. okt. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 menta34 ***** válasza:
54%

Szerintem nincs olyan idióta fej amin legalább annyit ne lehetne javítani, hogy ne legyen röhögés. Fodrász, sapka, bajusz, kecskeszakáll, akármi. Ha ez megvan akkor jöhet, hogy tarolsz a belsőddel:D

Egy viszont biztos, amíg te idiótának érzed magad addig olyan lesz a kisugárzásod is! Menj el egy fodrászhoz és utána hidd el, hogy trendi fejed lett :)

2011. okt. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
MEgnézném a fejed, küldj linket :D
2011. okt. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Vannak lányok akik kifejezetten a babaarcúakra buknak :) Én is szeretem a kisfiús srácokat szerintem tök szexi :P
2011. okt. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
kezdj el dohányozni az öregíti a bőrt... elszivsz napi 5 doboznyit és vagy tüdőrákban halsz meg vagy esetleg elötte még sikerül egy részeg csajt leszólítanod a kocsmában aki rábukik a bibédre
2011. okt. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13-14éves célpontokat válasz, úgy
2011. okt. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
küldj képet üzibe !! :"DD
2012. márc. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nem értek egyet az első hozzászólóval, a belső igenis számít! pl egy bunkó paraszt pasira kevesebb csaj bukik ;)
2014. nov. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!