Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hívjam fel magamra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam fel magamra a figyelmét?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,aki tetszik,de eddig nem nagyon sikerült elérnem semmit se a bátortalanságom miatt(fiúk terén sose voltam szerencsés,ciki vagy nem,de még barátom se volt).De most hogy már csak 3 hét van a nyári szünetig,nem bírnám ki,hogy nem láthatom majd' 3 hónapon keresztül.Elsősorban olyan tippeket várok,amikkel magamra vonhatom a figyelmét,csak annyi,hogy jobban vegyen észre,és ne csak 1 legyek a sok közül,aztán meg a "hogyan elegyedjek vele beszélgetésbe?" típusú problémára is adhatnátok 1-2 jó tanácsot:))

17/L(ő 18)


2011. máj. 21. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát nézd. Engem az egyszerű lányok vonzanak.


De még is akikre felfigyelek azok az egyéniségek. Nem... nem a mai tinédzserek, akik egymást utánozzák, hanem akiknek egyedi a stílusuk, de nem feltűnőek. Egyszerű egyéniségek magyarul. Most ha valaki csak az én kedvemért tenne így, engem nem érdekelne különösebben.


Bátortalanságot meg dobd el a f*szba. :D Bár ezt nekem is mondhatná valaki. :D


Légy önmagad, és figyeld őt. Észre fog venni, biztosan.

2011. máj. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát jó,köszi!:)Mindig önmagam adom,ezzel nincs is gond.Szoktam figyelgetni,de csak a szemem sarkából,de akkor ezután még jobban fogom.Én olyanra gondoltam pl."teljesen véletlen" neki megyek aztán persze bocsánatot kérek,vagy vmi ilyesmi:)
2011. máj. 21. 22:57
 3/7 anonim válasza:
Szia :) olvasva a kérdést,magamra ismerek.tudod 17 vagyok én is,ezért nem mondanám,h. érett,tapasztalt ember vagyok.de tudom,h. h. lehet elszúrni.hidd el,a véletlenül nekimegyek nem jön be. arra lennék kiváncsi,h. milyen viszonyban vagy a sráccal..haveri,vagy baráti,beszéltetek-e már egyáltalán..közös barátok vannak-e...először ezekkel kellen bővitened :)
2011. máj. 22. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még nem beszéltünk soha,szóval nem vagyunk semmilyen viszonyban sem.Konkrétan közös barátaink nincsenek,de közös ismerősök vannak:)
2011. máj. 22. 08:23
 5/7 anonim válasza:
ha jársz szórakozóhelyekre,vagy bulikba,akkor az remek alkalom lehet ha egy nagy bandával mentek el,és ott vannak a közös ismerősök is...legjobb ,ha vki bemutat neki..ha ez nem jön össze,akkor csak szimplán nézd...ha ő is rádnéz,kicsit kapd el a fejed...le kéne h. essen neki a szitu :D ha meg nem,akkor vmi ártatlna kérdés..hány óra van,vagy ilyesmi :D ez azért ér többet,mint a véltlenül nekimegyek,mert az nem biztos h. véletlennek fog tűnni :D persze ha órát kérdezel,nem kéne h. karóra legyen a csuklódon : ) előző voltam :) 17/L :)
2011. máj. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszii,igyekszem!:))
2011. máj. 22. 17:13
 7/7 anonim válasza:
naa? jutottál valamire? :)
2011. máj. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!