Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszataszítónak tartjátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszataszítónak tartjátok?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk van egy lány: szép porcelánbabás arcvonásai vannak, az alakja is jó, de pattanásos az arca és a válla. Persze nem fehér robbanásig feszült ragyatömegre gondolok, inkább piros hegekre. Nem 1-2 darab, de azért van tiszta bőrfelület is az arcán/hátán.

Ha az utcán szembetalálkoztok egy ilyen lánnyal taszít, vagy a hibája ellenére vonzónak találnátok (ha stílusra is bejön)?


Ui.: Nem az érdekel, hogy összejönnétek-e vele, mert 1 kapcsolatnál nyilván nem ez lesz elsődleges szempont. Csak az érdekel, hogy az utcán mennyire nézitek ki az ilyen lányokat.


2011. máj. 22. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Magamba nevetek egy jót. Amugy kapcsolatnál a külső is számít. Szerintem.
2011. máj. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A külső is számít, de azt hiszem az ember nem csak ebből áll =)
2011. máj. 22. 15:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez már igénytelenség. Egyszerű szappannal le lehetne szárítani őket.
2011. máj. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem lehet, ételallergiám van... Szedek rá gyógyszert, és naponta többször is lekezelem a bőröm. Ez nem igénytelenség, hanem adottság. De vicces látni mennyi buta tévhit van az emberekben... =)
2011. máj. 22. 15:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, látni kéne, ezt így nem lehet megmondani.
2011. máj. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nem gyógyszerrel kezelném, az inkább csak árt de ez már más kérdés. VAnnak más megoldások is amik sok esetben hatásosabbak.


Egyébként meg látni kellene, hogy hogyan néz ki az illető.

2011. máj. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az allergiámra szedek gyógyszert, arra pedig azt szoktak. =)

Persze, látatlanban nehéz, igazából csak érdekelnek a reakciók. Nekem még nem okozott gondot pasizás terén, de azért nyilván feszélyez a dolog, hogy mit gondolhatnak rólam az utcán. Ezért nem is szeretek felvenni nyitott hátú felsőket. Az arcommal sok mindent a korrektoron kívül nem tudok tenni, a megfelelő ápoláson kívül.

Köszönöm az eddigi válaszokat, jöhetnek még ^^

2011. máj. 22. 15:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajna ennél többet nem tud más sem mondani, hogy látni kéne téged ehhez. Meg hát ez egyéni ízlés kérdése, mit mennyire fogad el. Ha bátor vagy, akkor tegyél fel egy képet, és akkor többet tudunk mondani, hogy most ez visszataszító-e, vagy sem. Ha nem, akkor igazából kimerítettük a témát. :S
2011. máj. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem áll szándékomban képet feltenni, ezért írtam anonim oldalra. És nem magamról kértem vélemény, hanem általánosságban egy olyan lányról, akit leírtam. És abba a kategóriába nyilván valóan nem csak én tartozok bele =)
2011. máj. 22. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!