Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Ismertek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Ismertek olyan lányt aki szőrösebb az átlagosnál? Nagyon visszataszítónak tartjátok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Ismerek, de különösebben nem érdekel, mivel egy barátnőm is ilyen. nem nekem kell őt így elfogadni mint párkapcsolatban másik fél, úgyhogy nekem édes mindegy hol mennyire szőrös. attól, hogy borotválja magát vagy nem, még a barátnőm. ő dolga.
2011. szept. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Abidos ***** válasza:
31%
Ha amelle és a hónalja szőrös az nagyon gáz A lába ha szőke akkor lehet kicsit de illik borotválnia azt is bikini volna alatt szinte mindegy bár a rövidebb vagy kopasz a nyerő óó és lányokról beszélek 25F
2011. szept. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%

Én ismerek egy lányt akinek nagyon fehér bőre van és hosszú fekete szőrzete a karjain és a hátán. A többit nem tudom, mert nem láttam meztelenül, de ezek után nem is akarom. Tudom most lepontoztok, de ha látnátok... elég visszataszító...

21F

2011. szept. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szőrös mellű nőt hála istennek én még nem láttam. :D Hónaljszőrzettel rendelkező kicsit már riasztó azonban számomra. Egyébként engem nem zavar, ha kicsit szőrösebb az alkarja, mint az átlagnak. Ilyennel már találkoztam párral. És olyan lánnyal se találkoztam még, akinek intim területen dzsungel volt. Volt akinek meg volt nyírva ízlésesen, azzal pedig nem volt bajom. :)
2011. szept. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Én pl úgy gondolom/látom, hogy szőrösebb vagyok az átlagnál. Van olyan lány, akinek mintha csupasz lenne a keze, na ahhoz képest nekem eléggé látható és mivel sötétebb a bőröm is, a szőrszálak sem szőkék. Ennek ellenére soha 1 fiú sem tett rá negatív megjegyzést, kizárólag lányok bántottak vele. Mondjuk ezt leszámítva szépnek tart a többség.. lehet egy eleve ronda lányon/nőn röhejesebb az erős szőrzet.

22/N

2011. szept. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Nekem hugom nagyon szőrös fajta. Persze borotválja lábát, hónalját, bikinivonalat, de pl télen, amikor a bikinivonal nemnagyon van szedve, akkor a bugyiból ott kétoldalt igen terjedelmes szőrzet látszik. Ami amúgy engem nem zavar egyáltalán, sőt jobban tetszik a természetesség a lányoknál mint ez a sok mű dolog. Volt már szőrös, meg csupasz bnőm is, a szőrös jobban bejött..olyan természetesebb, nekem vonzóbb, a csupasz meg olyan mű meg tucat.
2011. szept. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ne értsétek félre,szőrtelenít,csak szinte mindenhol van és a tépő megoldások nem váltak be,ezért borotválkozni kell,de sokszor látszanak a borosták a lábon,karon,hason,hónaljon.
2011. szept. 13. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!