Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak lerazo szoveg?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb baratnomnek nagyon tetszik valaki, de szerintem a srac nagyon eretlen, en mondom neki, hogy ne foglalkozzon vele, de o nem tudja kiverni a fejebol. MSN-en el is mondta neki, hogy szivesen osszejonne vele. Azt mondta a baratnomnek erre, hogy akkor jonne ossze vele, ha kb. ugy nezne ki, mint Avril Lavigne. Ez azt jelenti, hogy nem szeretne osszejonni vele, ez ilyen lerazo szoveg? 26 eves ferfirol van szo...szerintem nagyon bunko dolog volt ilyet mondania.
2011. máj. 22. 18:05
1 2
 1/11 anonim válasza:
Egyszerűen a 26 éves srác még csak 14 éves és gyerek fejjel gondolkodik !!!! És szerintem nagyon is lerázó szöveg vagy csak szimplán a pasinak nagyok az elvárásai !!!
2011. máj. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 szamóca.. ***** válasza:

hát nem is házassági ajánlat...

teljesen mindegy milyen indokot mondd a másik fél, ha abban ott van a nem, akkor nem.

2011. máj. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bunkó dolog volt, meg megalázó is. Le akarja rázni. De így???!!!!
2011. máj. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Eleve nem ertem, hogy a baratnomnek miert tetszik. Egy kulfoldi srac (ir). 166 cm, pocakos, kifejezetten csunya arcu, szemuveges, szoval ezzel az erovel mondhatna neki, hogy o legyen Brad Pitt. Szerintem sokat dob a baratnom szemeben rajta, hogy kulfoldi, lehet vele angolul beszelgetni meg hogy egyszeruen "mas". O komolyan gondolna vele, mert ugyis megy ki Irorszagba.
2011. máj. 22. 18:12
 5/11 anonim válasza:
Vagy csak a barátnődet az kecsegteti , hogy lehet sok pénzt keres !!! 18:07-es kommentelő voltam !!!
2011. máj. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem, mert epp, hogy egy csoro a srac. Ilyen luzer figura, mert en ugy latom, hogy csak elvarasai vannak, semmi mas es ezert is er ra MSN-ezni. Szerintem csak kihasznalja ot, kipanaszkodja magat neki. Inkabb az a gond, hogy a baratnom nagyon bele van szerelmesedve. A szerelem vak, gondolom. A baratnom gazdag csaladbol valo es el tudja magat tartani, szoval nincs szuksege kitartora.
2011. máj. 22. 18:27
 7/11 anonim válasza:
Akkor bocsi de akkor nem tudom !!!! :)
2011. máj. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Semmi gond, en nem irtam eleg reszletet.
2011. máj. 22. 18:51
 9/11 anonim válasza:
Elég normális csaj vagy !!!! tudom nem illik ilyet kérdezni egy csajtól !!! :))))) de hány éves avgy ???
2011. máj. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszi, kedves vagy. :) 24 vagyok.
2011. máj. 22. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!