Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Milyen az a srác aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen az a srác aki "túl kedves"? Vagy ez csak valami lerázó szöveg?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 11:25
 1/10 szamóca.. ***** válasza:
93%

általában idegesítő, az én szótáramban legalábbis:D

aki midnen percben ellő valami elcsépelt bókot, és a beszélgetésünk másból nem is áll, csak abból hogy én "köszönöm" ő meg dicsér.

esetleg, ha nem is ez a szitu, akkor a túlságosan törődő, az is idegesítő. mikor kb annyit mondok hogy tegnap ültem a parkba, és akkor hirtelen felindulásból fél órán keresztül darálja hogy jhuj de miért nem vigyázok magamra, és ez milyen veszélyes... ezzel is kedvesek akartok lenni, de abszolút nem jön össze.

2011. jún. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Sajnos nem lerázó szöveg.

Én ismertem olyan fiút, aki ha a lány késett el randiról még akkor is ő kért bocsánatot. Pl az ilyen elég idegesítő.

Amikor mindenáron kerüli a vitát és inkább mindenbe beleegyezik, tehát gyakorlatilag nem lehet vele megbeszélni semmit. Mindennel egyetért, minden stressz helyzet alól kihúzza magát (semmi jele, hogy meg tudná védeni a lányt..)

Gyakorlatilag nincs szabad akarata, mindig az van amit a lány akar. Ez baromi idegesítő.

2011. jún. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
lehet úgy érezni hogy egy pasi túl kedves ami idegesítő vannak olyanok is akik csak azér mondják mer nem akarnak tölük semmit. de tény hogy idegesítő ha egy fiú túlságosan ˇkedvesˇ akkor nem annyira vonzó mer nem csak a fiúk a lányok is szeretik ha nem csak csettintenek és a fiú ugrik. és a túlzott rajongást és körülugrálást is utálják
2011. jún. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
Kedves Barátom, igen, ez csak lerázó szöveg :)
2011. jún. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

határozottan NEM lerázó szöveg!!!!

dejó azt hittem csak én vagyok ilyen hülye hogy ez nálam egy kategória ami sajnos elront egy jó kinézetű fiút is..

2011. jún. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Aha értem, amiket itt leírtatok valóban idegesítőek lehetnek. Pl az hogy a srác kér elnézést ha a lány késik a randiról. :):):) Na ez már durva.
2011. jún. 28. 11:40
 7/10 anonim ***** válasza:

Elnézést hogy fiú ként kommentelek de, én pont magamra ismertem :D

Ezek szerint idegesítőek a hozzám hasonlók :( pedig én személy szerint sosem szeretnék megbántani senkit sem , főleg nem egy hölgyet.

Nem értettem sose hogy pl. :egyesek miért flegmáznak a lányokkal,nálam ez elképzelhetetlen.

Jah és ha válaszolhatok a kérdésre aki túl kedves annak vagy hátsó szándékai vannak és a kedvesség csak addig tart amíg eléri amit akar, vagy tényleg "túl kedves" a természete és inkább amolyan múzsa ként tekint a kiszemelt hölgyre.

22/F

2011. jún. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem flegmázni kell szerintem (bár lehet hogy tévedek). Az a baj, ha túlzásba viszed, és már-már seggnyal@s kategória a kedveskedés, ha bólogatsz és helyeselsz mindenre amit a lány mond. Sokan ezt félreértik, és úgy gondolják, hogy kicsit bunkónak kell lenni a lányokkal, de valójában csak arra kéne odafigyelni hogy ne essünk át a ló túloldalára. Jól sejtem? :)
2011. jún. 28. 11:53
 9/10 szamóca.. ***** válasza:
jól:) +nem szabad "függőségi viszonyba" kerülni a kiszemelt nővel, az is taszító ( a legtöbb nő számára) ha érezteti vele a srác, hogy ha nem alakul ki semmi, akkor aztán világvége, és ő akkor nem is tudja mi legyen.
2011. jún. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, jól sejted. A fiú legyen partner a kapcsolatba, ne pedig egy rabszolga akinek a talpnyalás a feladata. Nem kell mindig egyetérteni. Legyen szabad akaratod és önálló gondolataid. Egy lány a kapcsolatban a másik személyiségét szereti, nem a saját gondolatait akarja hallani hanem a másikét.
2011. jún. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!