Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy meleg barátom, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy meleg barátom, hogyan segíthetnék neki? Tuti nem is meleg, csak nem meri bevállalni magának.

Figyelt kérdés
Egyközösségi oldalon, éli az életét.Mindent a szivére vesz. Mindig a hibákat lesi, és jelzi a fenntartóknak ezeket. Továbbá mindent kitöröl a saját topikjairól. Előre is köszi a válaszokat!
2009. márc. 14. 22:38
 1/8 anonim válasza:
41%
lehet nem ide kellett volna írnod:Dlegjobb ötlet szerintem ha megveritek XD
2009. márc. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Csak nem a hotdogon? Akkor megértem a kategóriaválasztást is:D
2009. márc. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
hee? xD
2009. márc. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Ha fiú vagy, pipázd le:) attól majd megnyugszik:) Ha meg lány, akkor fizzes meg egy zsíros bipisit, hogy tegye meg helyetted.
2009. márc. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó! :)))

Spangli!!! :))

2009. márc. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
az a baj hogy nem világos számomra a kérdés
2009. márc. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondoltam, én megpróbálok jóindulattal válaszolni, de elég nehéz, mert ezt nem csak hogy rossz helyre, de kissé össze-vissza is írtad.

Most meleg a gyerek, vagy nem? (mindkettőt írod.) Ha arra gondolsz, hogy meleg, csak nem meri bevallani magának - hagyd, hogy rájöjjön magától, sokaknál ez éveket is igénybe vehet. Légy elfogadó vele szemben.

Az, hogy mindent a szívére vesz, és jelenti a hibákat, végképp nem értem, hogy vág a problémához. Értelmesebben fogalmazz, légyszi.

2009. márc. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%
Az egyik meleg, a másik értelmi fogyatékos:) Jól kezdődik:)
2009. márc. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!