Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szívemre hallgassak vagy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szívemre hallgassak vagy az eszemre? Fura kapocs köt össze minket.

Figyelt kérdés

Már több, mint egy éve ismertem meg egy fiút, akinek nagyon bejöttem és belém is szeretett.Én is nagyon szeretem, mindig rá gondolok, minden nap vele álmodok és megérzem, hogy mi van vele.Elég fura kapcsolat van köztünk, mert még nem találkoztunk, de mióta megismertük egymást azóta neki sincs senkije meg nekem se.

Az eszem azt mondja, hogy hagyjam, mert messze van, meg biztos talál majd valakit, aki a közelébe lesz és boldoggá teszi majd, ilyenkor elhiszem, hogy így van, de aztán a szívem hevesebben ver, és elönt egy forróság, és rájövök, hogy nagyon szeretem és hiányzik.Eddig mindig a szívemre hallgattam, és bevált, de nem tudom mit csináljak.

Ha valaki tapasztalt ilyet, leírhatná.Szerintetek mit tegyek? Várjak vagy inkább hagyjam?


2011. máj. 22. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Amikor még a kérdés 1. mondatát olvastam már akkor tudtam a választ.


Szívedre hallgass.

2011. máj. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 dorina1998 válasza:
Egyértelmű hogy a szívedre!!
2011. máj. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hozzatok össze egy találkát valahogy. ott fog eldőlni minden. azért az internet elég csalóka tud lenni.
2011. máj. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tegnap beszéltem vele és mondta h nagyon szomorú meg magányos. Én is az vagyok.Csak nem tudom, hogy mit érez irántam.Más fiú biztosan járna valakivel.Ő meg szomorkodik és mikor beszéltünk érdeklődött,megkérdezte h van-e valakim.Úgy érzem ő más mint a többi srác.
2011. máj. 22. 20:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?Jól fontold meg!
2011. máj. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
17 vagyok
2011. máj. 22. 20:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Hallgass a szívedre. Tapasztalatból mondom, hogy megéri várni.
2011. máj. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

esküszöm mintha én írtam volna:(

nagyon jó barátok voltunk,de belém szeretett(én is szeretem őt)de nagyon messze lakik,szóval ha összejönnénk megpusztulnék ha nem láthatnám legalább 3 naponta:S ez viszont nem kivitelezhető jelenleg.

azt mondtam h legyünk barátok,meg h van olyan barátság amit kár elrontani,de a legfőbb ok a távolság.

erre ő azt mondta h miért csak 5 hónap után mondom,meg h csalódott bennem:(

ez tegnap volt,de már most nagyon hiányzik...nem tudom h a barátságunk lehetne-e még a régi..:((

2011. máj. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a komikat: )

A szívemre hallgatok,és remélem egyszer majd elmondhatom, hogy érdemes volt várnom.

2011. máj. 23. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!