Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lemondjak egy 1 éves szakmai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemondjak egy 1 éves szakmai gyak-ról USA-ban, mert nem jól érzem magam itt vagy kérjem át magam másik városba, másik céghez? Rohanjak vissza exemhez, akit szeretek? Az eszemre vagy a szívemre hallgassak?

Figyelt kérdés
Kérdésemet elég nehezen sikerül bekategorizálni, mert elég összetett. A lényeg, hogy jelenleg az USA-ban vagyok ösztöndíjjal, és szakmai gyakorlaton veszek részt - hihetetlen nagy lehetőség (1 éves). Iszonyat rosszul érzem magam, nincsenek barátaim, és a munka sem tetszik. Eszem ágában sem volt erre jelentkezni, és külföldre jönni, de annyira szenvedtem otthon, hogy barátommal "szakítottunk", hogy gondoltam jót tesz. A csavar a dologban az, hogy barátommal igazából nem zártuk le a kapcsolatot, nem beszéltük meg, azt sem tudom, hogy szeretett-e, azt tudom, hogy én őt igen. Egyszerűen volt egy időszak amikor nem keresett... És persze most meg keres, és közölte azért nem lépett komolyabban, mert akkor már nekem ott volt a lehetőség h kijöjjek, és nem akarta, hogy elszalasszam miatta. Kérdéseim: 1. Iszonyat honvágyam van, nem jól érzem magam itt tök egyedül 40-es kollégákkal (én 26 vok) - pasitól függetlenül. Hazamenjek vagy kérjem át magam másik céghez pl NYC-be, és csináljam végig az 1 évet? 2. Legszívesebben rohannék vissza hozzá, m engem nem érdekel, NYC, LA, semmi csak ő, csak vele érzem jól magam. Normális ez? Adjam fel miatta az egészet? (Persze nem tudom, hogy ő hogy érez, nem tudok rajta eligazodni) Fogalmam sincs merre induljak, csak azt tudom, hogy most így nem jó, ahogy van.
2011. szept. 24. 02:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elmenekültél otthonról, miközben le se zártátok a kapcsolatot. Most szaladnál vissza, bár nem pontosan tudod, mit érez a (volt?) párod. Ne kapkodj! Csináld végig az egy évet, ha már megadatott ez a lehetőség. Egy amerikai szakmai gyakorlat nagyon jól mutat egy önéletrajzban, emellett fejlődik a nyelvtudásod. Közben gondolkodhattok mindketten kettőtökről.
2011. szept. 24. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

csináld végig a gyakorlatot,ezzel többet nyerhetsz,minthogy visszemész az exhez.

egyenlőre azt sem tudod,hogy mit érez irántad,miért keres most,eddig miért nem? elég gyenge kifogás az,hogy azért nem keresett,hogy vissza ne mond az utat.jól működő kapcsolatban az ilyet megbeszélni szokás.

szóval ne kapkodj,élj a lehetőséggel,tanulj,tapasztalj. az ex meg várhat

2011. szept. 24. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sven válasza:

Szerintem mindenképpen maradj. Nem mindenkinek adatik egy ilyen lehetőség, ez csak a javadra válik. Ezt az egy évet fél lábon is ki fogod bírni. Ha nagyon rossz és van rá lehetőség kérd át magad máshova. Biztos vagyok benne, hogy barátokat fogsz találni. Kicsit mozdulj ki (persze éjszaka egyedül ne) és minden megy majd magától.


A kapcsolatodba nagyon nem akarok beleszólni, de ez a "Egyszerűen volt egy időszak amikor nem keresett" érdekes, jó lenne megbeszélnetek a miérteket.

Ha maradsz azt később nem fogod megbánni mivel ha szeret megvár.

Viszont ha visszajössz és nem úgy fog alakulni a dolog ahogy szeretnéd azt bánni fogod.


Szerintem maradj, lehet, hogy lesznek nehézségek, de ki fogod bírni.

Légy erős és vigyázz magadra. :)

2011. szept. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. Ne kérd át magad sehova, maradj ott. Természetes, hogy honvágyad van, senkit nem ismersz, te vagy az Bambi a sötét erdőben. Barátkozz a munkatársaiddal, kapcsolódj ki. Ha ezt elszalasztod, kb. lehet hogy tönkre teszed az egés életed. Egy ilyen szamai gyakorlat nagyot dob az értékeden a munkáltatóknál.

2. Ha a pasi annyira szeret, meg keres mond meg neki, hogy üljön fel az első gépre és menjen el hozzád. Hja, persze, nem lehet, mert munka, meg sokba kerül, meg izé. Ha annyira odáig van érted, megteszi. Kint meg keres munkát, egy évig ott éltek, még ő is jobban jár, stb. Egy bizonytalan érzés miatt ne dobd fel a jövőd, örökre bánni fogod.

2011. szept. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az eszedre hallgass. maradj, ahol vagy, az USA-ban, az hogy másik városba mész-e azt már tényleg te döntsd el:)

a volt barátoddal meg skype-on beszélj szerintem, webkamerával, ez sem olyan, mint a személyes, de azért jobb, mint egy e-mail:) beszélgess el vele a kapcsolatotokról, mi nem működött, működhet-e még stb.

ki fog derülni, hogy hogy áll ő ehhez az egészhez.

2011. szept. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!