Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mit szólnátok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok ha egy szórakozóhelyen rövid ismerkedés után megkérdezné egy srác, hogy kinyalhatom a p*ncidat?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 20:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

Először belevihognék a képébe, olyan szépen, igényesen:'D

Utána meg mondanám neki, hogy inkább a f@szomat kapja be :'D

Első randin???? Még a csókot se mindig engedem meg...xD

De biztos van olyan, aki kapható rá :'D

20L

2011. júl. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
mutatnék neki egy kigyúrt kopaszt és én meg arra kérném, hogy nyalja ki a se¤¤ét
2011. júl. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
51%
Nekem már volt hogy hagytam. Nem is bántam meg. Kérdeztem leszopjam-e cserébe, azt mondta, ha nem akarom, nem kell. Nem szoptam. 25 voltam akkor.
2011. júl. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%
Én arcon röhögném, nem bírnám mondjuk higgadtan pofon vágni. 19L
2011. júl. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%

"Nekem már volt hogy hagytam. Nem is bántam meg. Kérdeztem leszopjam-e cserébe, azt mondta, ha nem akarom, nem kell. Nem szoptam. 25 voltam akkor."


Én meg a kocsmákban játszottam a f@szagyereket!

Tönkretettem a fiatalságom... :-(

2011. júl. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%
Az vagyok akinek az előbb idézted a hozzászólását. Én is kocsmatündér voltam...nem discokirálykisasszony. És tényleg nem bántam meg, most nem vágyok már semmire, kipróbáltam minden szart,amit csak lehet. A férjem is egy kb ilyen szituból van. És gyerekeink vannak, tipikusan azafajta család, akire azt szokás mondani, hogy "szépen élnek". Akkor jó volt úgy, most meg nem megyünk félre..
2011. júl. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%

kicsit átkreálnék egy előző választ,ha már úgy sincs védjegyezve:


mutatnék egy kopasz kigyúrt állatra,és azt mondanám a illetőnek,hogy "Ott a pasim,kérdezd meg tőle,hogy szabad-e?"

2011. júl. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%
elküldeném melegebb éghajlatra és a kezdő lökést is megadnám egy kiadós pofonnal ...
2011. júl. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
itt mindenki megjátsza a szüzet, de pár feles után már cidáznak is.. persze biztos van kivétel
2011. júl. 31. 13:44
 10/20 anonim ***** válasza:
78%
Azt nem írtad oda, hogyha "s*gg részeg vagy és odamegy hozzád egy pasi...", azért az tök más szitu, egyébként én még 5-6 vodka feles után sem szoktam engedni, hogy pl. lesmároljon egy idegen, pedig szoktak próbálkozni...
2011. júl. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!