Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha egy srác jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha egy srác jön velem szembe, a szemembe néz, mutató és a középső ujját a szájához emeli és a két ujja között elkezdi öltögetni a nyelvét?

Figyelt kérdés
(Remélem érthetően írtam le.) A mi nap történt velem az egyik hipermarketben, mentem kifelé. ő jött be, és ezt csinálta, de közbem fogta a barátnője kezét.
2009. márc. 15. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ehhh, ez a mai világ.

tulajdonképpen azt jelenti, hogy de kinyalna.

és mindezt a barátnője előtt??? hova fajulnak a dolgok?

2009. márc. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
azt, h. szívesen kiny*lna...:S:S elég pervezr ilyeneket mutogatni, főleg hipermarketben...
2009. márc. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, én is erre gondoltam, csak nem hittem volna, hogy nyíltan ezt így ki fejezi, ráadásul, hogy mellette van a barátnője is.
2009. márc. 15. 18:16
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

én válaszként az orromba dugtam volna az ujjam, ami azt jelenti, h túrom az orrom

a srác meg lúzer XD ezzel azt üzentem volna

2009. márc. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Hehe, vagy mutathattad volna ugyanezt a barátnőjének, az ő szeme láttára :D Tényleg elég durva szitu.

Én egyszer a metróban ugrasztottam egymásnak egy párt, kicsit csúnya módon...

Úgy esett az eset, h álltam közel az ajtóhoz, a srác meg láthatóan a barátnője mellett ült, és végigmustrált, de nem is akárhogy... Megnézett rendesen, mint ahogy egy srác szokott megnézni egy lányt. Sőt. Én meg mielőtt leszálltam a metróról, odaszóltam neki, h "ott van melletted a barátnőd, inkább vele foglalkozz. Tahó." - természetesen a barátnője is hallotta... Én meg kecsesen eltűntem a megállóban... Lehet, bunkó voltam, de nehogymár a barátnője szeme láttára stíröljön végig egy másik csajt!

Különben mit léptél? (és bocsi, h nem a kérdésre válaszoltam, de előttem mások már megtették...)

2009. márc. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lenéző pillantásokat vetettem. Mi mást tehettem volna?
2009. márc. 15. 19:19
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Ez azt jelenti, hogy a srác egy erkölcstelen, gátlástalan perverz tuskó.


Legközelebb ilyenkor csinálj a kezeddel olyan tartást, mintha egy brokit fognál marokra, és a képzeletbeli makkot harapjad le. Nagyot néznek majd :D

2009. márc. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

manapság minden fiú ezt csinálja...mármint hogy perverz.

tesóm 1. és szó szerint mindenben meglátja a szeuális oldalát...tiszta ciki x)

2010. jan. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!