Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Én pénteken vettem meg a...

Én pénteken vettem meg a tengerimalacomat. Az a bajom vele hogy nem iszik az itatójából, pedig próbálom odatenni a szájához is és megnyomom egy kicsit hogy tudja hogy abból inni kéne, de nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 09:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Pár napig hagyni kell, had szokja a környezetet. csak rakjd benni neki kaját,piát, és hagyd békén.
2010. júl. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tegyél bele neki kicsi edényben vizet, hátha abból tud inni. Nehogy baja legyen ebben a melegben. Az egereim is tálból ittak.
2010. júl. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nekem se ivott abból a csöves itatóból. Én raktam be egy kupakot v vmi pici tálkát amiből tud inni. Úgy már ivott. Bár abba belemegy a forgács, vagy beleszarik, de oylan sokat ugysem iszik egy rágcsáló. A zöldségből és gyümibl amit adsz neki, abbol ugyis nyer ki folyadékot.
2010. júl. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Tessék itt egy jó oldal: [link]

Itt van jó néhány tipp hogy hogyan tanítsd meg a malacodat itatóból itatni stb. :)

2010. júl. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Szia!


A mi tengerimalackáink sosem ittak itatóból.Igazából még a kupakos megoldás sem vált be...Sok salátát,kígyóuborkát és lédús zöldséget/gyümölcsöt adj neki...A miénkek ezt szerették,így megvolt számukra a víz is,és amellett a vitaminok is.

2010. júl. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szia!kisseb koromban voltak tengeri malacaim.kicsi voltam ezért nem ittattam őket mert nem tudtanm hogy kell azt is.de nedves gyümiket,zöldségeket kaptak mindig,És az egyik eltűnt.A másik meg meghalt az ölemben mert nem kapott inni..Szegény.Eltemettük és keresztfát csináltam neki.Pedig az nem annyira rég született.
2010. júl. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Eleinte az én tmalacom sem ivott,de pár nap után felfedezte az itatót és megtanulta használni.
2010. júl. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 noree. ***** válasza:
Kend be az itató végét uborkával, vagy valamilyen zöldséggel vagy gyümivel amit szeret (közben ne legyen bent neki kaja)...oda megy majd az illatra és rájön, hogy hogyan kell használni!
2010. júl. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mért nme választottál olyat ami használja?
2010. okt. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat


már rendesen iszik:)

2010. okt. 12. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!