Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Még év elején jött egy új lány az osztályba. szinte én voltam, aki elsőként haverkodott vele össze. Egy ideig nagyon sok időt töltöttünk együtt, sokat beszélgettünk, de valahogy máshogy bánt velem mint a többiekkel. Például egy csomó osztálytársammal (akivel lényegesen kevesebbet volt együtt mint velem, tényleg szinte csak köszönés szinten voltak) sokszor puszival köszöntek, a lány megölelte őket stb... Velem ilyeneket sose csinál.Most bejövök neki és ezért visszafogottab, vagy undorodik tőle, vagy ezeket nekem kell(ett volna) kezdeméynezni?17F
2011. máj. 24. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha magambol indulok ki, akkor igen, tetszel neki.

18/L

2011. máj. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 B.angel ***** válasza:
:) Biztos vagyok benne, hogy ezért van. Fél a reakciódtól, mivel jó barátok vagytok, nem mer lépni. Biztos attól fél, hogy elrontaná ezzel a barátságotokat... Mondd el neki őszintén, mit érzel. :)
2011. máj. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!