Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 16 éves lányhoz korban ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 16 éves lányhoz korban ki illik?

Figyelt kérdés
Sokan úgy tartják, a lányok hamarabb érnek testileg-lelkileg. Így állítják,hogy egy huszas évei elején járó fér/fiú, jobban megértheti őket.
2011. máj. 24. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
16 17 18
2011. máj. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tsz-tag ***** válasza:
nos...a lány testileg lehet fejlettebb de mint tudjuk az 16 éves korban abba is marad a nőknél míg a férfiak 24 éves korikig is változhatnak.Amilyen kérdéseket olvasok itt nap mint nap lányoktól, bátran állíthatom hogy a lányok kanyarba sem érettebbek a fiuknál.Lehet vitázni de ez van.Szóval egy 16 éveshez kerüljön egy 16 éves.
2011. máj. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15-16-17-18-19-20
2011. máj. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2011. máj. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%
80-tól fölfele
2011. máj. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem 15-20 éves közötti fiú.

Bár nem a kor alapján kell ítélni, lehet, egy 16 éves lány korosztályának megfelelően viselkedő, de lehet egy gyerekes lány is.. De akármennyire is érett, vagy korosztályának megfeleően viselkedik, akkorsem gondolom, hogy 20 évesnél idősebb fiú illene hozzá. Egy huszonévesnek bár más igényei vannak, mint egy tizenéves lánynak.

16L

2011. máj. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

17/l


Ez személyfüggő. Vagy éppen tapasztalatfüggő. Van két osztálytársam, 9-ben összejöttek, egy hete szakítottak több, mint 2 év után. De folyamatosan cseszegették egymást, bármikor össze tudtak veszni bármin, kínszenvedés volt. Ha éppen volt egy boldog percük akkor se látszottak boldognak, görcsösen szorongatták azt az egy pillanatot és úgy néztek ki mintha gyászolnának valakit.

Szóval nem működött. Valószínűleg ez abból adódott, hogy a fiúnak még nem volt a lány előtt tapasztalata, a lánynak viszont igen. A lány óriási elvárások elé állította szerencsétlent, akinek meg lövése se volt róla, hogy kell kezelni egy lányt. Pláne a legrosszabb korszakában.

Nem feltétlen éretlenek a fiúk. De nehezebben ismerik ki a nőket mint a nők a férfiakat. Ezért jobb hagyni egy kis előnyt nekik és tapasztaltabbat választani. Mármint mentális téren...


Az én barátom pl 21 éves ( és még vele is voltak eleinte problémák, de szorgalmasan, szépen tanul :D ). Volt barátommal 14 évesen jöttem össze, akkor volt 18. Rossz lehet ezt így olvasni, de nekem fel se tűnik. Nekem ez így ideális.

2011. máj. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Justin Bieber
2011. máj. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!