Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinédzser korban ez lehetséges?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinédzser korban ez lehetséges?

Figyelt kérdés
A barátom szakított velem, nekem még nagyon hiányzik. Éretlen fiú, de én ennek ellenére nagyon szeretem még mindig. Ő is nagyon szerelmes volt belém 1 évig, de aztán sokat veszekedtünk, és elmúlt a szerelme. Lehetséges lenne visszaszereznem őt? Már nem akarja újrakezdeni, de ha újra belém szeretne, akkor ez megváltozna. Azt mondta, szokott még gondolni rám, és tetszek neki ugyanúgy. (vonzódás szerintem megvan)
2011. okt. 15. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Hidd el,hogy nincs értelme,mert csak a bizonyításról,az igazolgatásról és a veszekedésről szólna.Fiatal vagy ahhoz ,hogy leragadj.Ismerkedj,barátkozz,meg fogod találni,akit keresel.
2011. okt. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már megtaláltam, csak sajnos nem vagyok neki elég.
2011. okt. 15. 20:01
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Most úgy érzed, hogy ráleltél az "igazira", de nincs így, idővel majd te is belátod. :)

Újrakezdeni pedig semmi értelme, mert a tapasztalat azt mutatja, hogy ha egyszer nem működött, másodszorra se fog. Szóval próbáld elfelejteni, él még sok más srác is. :)

2011. okt. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az igazi csak minket akar és senki mást.Tehát nem találtad meg.
2011. okt. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Majd jön a következő, és az még igazibb lesz, meglátod. Nem hiába mondják, hogy visszamenni, az olyan mint a felmelegített leves...mert e felmelegített leves az még lehet jó is :)...idővel jobb lesz, s majd jön a következő, még ha most reménytelennek is tűnik minden.
2011. okt. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!