Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl önző vagy túl önfeláldozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl önző vagy túl önfeláldozó vagyok?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunkban a barárom az ész én pedig a szív - úgymond. Megőrülünk egymásért, 7 és fél hónapja boldog párkapcsolatban élünk.

De van egy kis problémám. Egy koliban lakunk a tanév alatt, de most, hogy megkezdődött a szünet, csak ritkán tudunk találkozni. Én eddig is, bármi volt, mindig megoldottam, hogy legyen Rá időm. Bármi elfoglaltságom volt, szakítottam Rá időt, és összehangoltam a dolgaimat. Lehet, hogy én nő vagyok és nekem ez azért megy. De lehet, hogy túl sokat adok, mert ő erre nem képes. Ha valamit muszály megcsinálnia, de én tudom, hogy fodított esetben meg tudném oldani úgy, hogy találkozni tudjunk, ő akkor sem.

Megmondani nem merem neki, hogy szertném, ha ezen változtatna. Nem akarok önző lenni. De tényleg önző lennék? Vagy csak én áldozok fel túl sokat magambó érte, miközben az ő viselkedése a normális?

Nem tudom, mit tegyek. Így nem érzem jól magam. Eddig minden problémánkat megbeszéltük... Olyan személyiség, hogyha úgy érzi megbánt(ott), napokig rosszul érzi magát. Ezt sem akarom!!

Mit tegyek? Én változzak? Túl nagyok az igényeim?


2008. jún. 17. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is pont ugyanez van. Én lány létemre mindent megoldok és úgy intézek, hogy Ő a legfontosabb - fordítva viszont ez nincs meg. Én már belenyugodtam, hogy ez van.
2008. jún. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekünk is ez van! de én a mai napig közök... beletörödni nem tudok. probálom finoman megbeszélni vele
2008. jún. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Beszélned kell vele!Egy férfinek is ugyanannyit kell megtennie!
2008. jún. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én már beletörődtem. A mi kapcsolatunkban is ez a hiba. Ez férfi adottság.
2008. jún. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!