Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnál ha kiderülne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnál ha kiderülne?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm,1 éve vagyunk együtt.

Haveromékkal elmentünk 1 hétre nyaralni,és találkoztam egy lánnyal.

Eljárok vele néha sétálni,beszélgetni,de semmi több.Nem akarok tőle semmit,ő lehet igen,az meg engem nem érdekel,csak szeretek vele beszélgetni,érdekes ember.


Ha ez kiderülne,barátnőm helyében,hogy reagálnátok?


18/F, ő 16/L


2011. máj. 25. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki, hogy néha beszélgetsz vele, de részedről természetesen semmit több, mert ha mástól tudja meg, akkor felmerülhet benne, hogy te miért nem mondtad el neki. (Bocs, hogy nem a kérdésre válaszoltam :P)
2011. máj. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én elhagynálak. Nem megcsalás a szó szoros értelmében, de azért túlságosan bántana. Persze most így gondolom, pedig tulajdonképpen nem szabadna barátkozástól eltiltani a páromat. De mégis.
2011. máj. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha ennyire kedveled jöjj össze inkább vele.
2011. máj. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolnám, hogy azért titkoltad eddig, mert megcsaltál,szóval dobnálak.A titkolózás, hallgatás,lapítás mindig gyanús.
2011. máj. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem elmondom neki inkább.
2011. máj. 25. 14:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Kíváncsian várjuk, hogy ő mit mond erre. :)
2011. máj. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg őt :)
2011. máj. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
ha valamiben nem vagyok sáros, akkor nem titkolom. ha nem csaltam meg a barátom, akkor miért ne mondhatnám el? engem az zavarna, hogy nem mondtad el, és talán akkor oka van. speciel az is zavarna, hogy pont egy lánnyal kell haverkodnod, miért nincsenek fiúk a földön? az meg kifejezetten zavarna, hogy a lány akar tőled valamit...most akkor jólesik, hogy a lány koslat utánad te meg pitizteted, mint barátot? amúgy meg így lehet legkönnyebben elcsábulni... ha érzed, hogy a lány nagyon akar valamit, akkor jobb vele is az elején tisztázni, mert egyszer rádmozdul, férfiből vagy, belemész, és hopp már annyi is a kapcsolatodnak.
2011. máj. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is vele beszéld meg, persze ha szereted a barátnődet és őt bántja ez akkor hanyagold a másik leányzót :)
2011. máj. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!