Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kiderülne, vagy megmondaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderülne, vagy megmondaná a batárod/szeretted/párod hogy szereti a női ruhákat, olyan értelemben, hogy szeret hordani bizonyos női ruhadarabokakt (persze nem városban, nem nyilvános helyen) akkor te elitélnéd? Vagy hogy reagálnál a dologra? 19/L

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 15:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Jajj kedveském!:D Baromkodni mi is szoktunk a haverokkal:D

inkább az ilyen bohókás pasi, mint egy komoly fiú, akivel csak a quantummechanikáról tudsz beszélgetni.:D

Teljesen jólvagy tok Ti, úgy ahogy:D

2010. jan. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát nem szeretnék ilyen helyzetbe kerülni, de valószínű kiakadnék és leülnék vele beszélni, hogy mi ez, de szerintem nem bírnám és ha komoly a baj akkor szakítás lenne.
2010. jan. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Azt mondja nem poénból hordja , egyszer "kipróbálta" kíváncsi volt és megtetszett neki. Hát én azóta nem is beszéltem vele (végülis tegnap történt, de ma lépnék csak nem tudom merre).

Beégetni csak nem fogok mert nem hordaná nyilvános helyen csak otthol zárt helyen , de meglepett...

2010. jan. 20. 15:44
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm női nadrágokat hord. Van olyan póló is amit lány osztályon vett. Szerintem már annyira össze folyt a 2 nem öltözködése, hogy én már nem akadok ki ilyenen. Mondjuk ha a szoknyát szeretné azon lehet megilletődnék, de az én szememben ugyan az lenne.. Ha már fehérneműről lenne szó, kicsit "megijednék" először. De számomra nem számít (ha meleg).

16/L

2010. jan. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ja boccs én havert6 értettem. A Párkapcsolatba még oké ha nadrág vagy ilyen póló. De Mást már nem tűrnék.
2010. jan. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amúgy konkrétan miylen női ruhák?
2010. jan. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem meleg, a nőkhöz vonzódik, persze magán meg nőkön kívül nem szereti máson látni a efféle ruhát. Fesizmus vagy minek is nevezik ezt azt hiszem.
2010. jan. 20. 15:51
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát igazából nem sorolta fel, de szövetnadrág meg az ilyen "feszülős" ruhákat mondta...
2010. jan. 20. 15:53
 9/11 anonim ***** válasza:
Fetisizmus igen. Hát nem tudom, nekem nem tetszene a dolog. Múltkor barátom tényleg poénból magára aggatta pár bizsumat, na hát le is állítottam, hogy nekem ez nem vicces! :D Egy pillanatra megijedtem! De szerencsére ruháimat még nem nézegette! :D
2010. jan. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hehe, hát engem is meglepett, szeretem de nemtudom :( A végén tényleg az én ruhatáramat is magára ölti :D
2010. jan. 20. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!