Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mit jelent? "jelzésnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mit jelent? "jelzésnek" szánta?

Figyelt kérdés

van egy srác aki bejön ..jofej,rendes,félénk srác..


msnen mindennap beszélünk ugy 3orát..meg egész jól kijövünk..osztálytársam lesz szeptembertöl..

most valamelyik nap kérdeztem töle hogy idegesitő vagyok-e? erre irta, hogy nem,aranyos

meg tegnap szóba jött hogy neki mi nem megy és irta, hogy szociális dolgok...ezt mondtam bnömnek is és ö azt mondta hogy ez egy jelzés..hogy bejövök neki de mer közeledni..

szerintetek bejöhetek neki??

jelzés volt?


2011. máj. 25. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Be.Igen.
2011. máj. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bejössz neki. Nem írna ilyeneket különben. De, hogy milyen szándékai vannak, az rajtad is múlik.
2011. máj. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szerintetek probáljak énis valahogy jelezni?
2011. máj. 25. 14:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Találkozzatok!
2011. máj. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Próbálj.
2011. máj. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

dee hogyan??

miket irjak??

2011. máj. 25. 15:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Küldjél neki puszis smilét,vagy szivecskéset,vagy mittudomén.Legyél kreatív,a reakcióját pedig figyeld,ha hárít,akkor ne erőltesd.
2011. máj. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszii :)

na akkor majd probálkozom:DD

köszii midnekinek :DD

aki tud még az irjon tanácsot :)

2011. máj. 25. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!