Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl hamar megyek el szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl hamar megyek el szex közben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok.több mint egy éve vagyok barátnőmmel,és nagyon szeretem.de nagyon föl tud izgatni,és szerintem ezért megyek el olyan hamar.akár 3-4 perc elég.és ez engem eléggé stresszes állapotba hoz.
2011. máj. 25. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
szedjél antidepresszánst, azoknak olyan mellékhatásuk van hogy 10x olyan nehezen mész el
2011. máj. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Na,de 10x olyan nehezen is izgul fel wassze.
2011. máj. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szexelj többet. Nekem is van, hogy pár perc alatt elmegyek, máskor elsőre is bő fél óra. Mikor hogy. Van, hogy a harmadik negyedik menetnél már el sem tudok menni, abbahagyjuk, mikor meguntuk.


23/F

2011. máj. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Dehogy szedjen egy 16 éves (vagy bárki) antidepresszánst ilyen miatt!


Az jó ötlet, hogy csináljátok többet, ill. többször egymás után. A második menettel már nem lesz gond. Vagy amikor egyedül "oldod meg magadnak a dolgokat", próbálj párszor megállni fél percekre, mielőtt elmennél, egy idő után tovább fogod bírni.

23/L

2011. máj. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeket
2011. máj. 26. 13:28
 6/8 anonim ***** válasza:
22:49 lehet nem hiszed el, de orvosok sokszor írnak fel SSRI-t (egyfajta antidepi szer) korai magömlésre, mert tényleg működik
2011. máj. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pc izom erősítés. Keress rá a google.-n
2011. máj. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

13:43


Nem néztem utána, elhiszem neked, de az nem egyfajta "ágyúval a verébre" megoldás szerinted? Azért vannak egészségesebb megoldások is. Meg ha megtanulja a technikát, az onnantól működni fog, míg a gyógyszert szedni kell folyamatosan (gondolom). Én ezért írtam azokat a tippeket.

2011. máj. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!