Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok szerintetek mi a baj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek mi a baj ezzel a sráccal? Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
Képzeljetek el egy 21 éves vékony testalkatú srácot aki kb 170 cm körül van és még a 60 kilót se éri el, ugyanakkor kisfiús arccal rendelkezik és e mellé még társul az is hogy nehezen ismerkedik és kevés az önbizalma(rossz tapasztalatok miatt). Próbálkozik de igazán nem kell még a kutyának se :D De tényleg.:( Pedig kedves meg aranyos és kifejezetten megértő de sajnos a mai lányoknak nem ez kell...Ja és egy barátja sincsen akivel bulizni mehetne...kb ez vagyok én és ennyi "csak" a problémám...Szóval van valami ötletetek?...és még szűz...
2011. máj. 26. 17:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
menj egyedül szórakozni, ismerkedj meg néhány emberrel . lányokat (akár fiúkat is haverilag) hívhatsz italra aztán, telószámcsere, és inentől a te dolgod:)
2011. máj. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kezdem unni, az olyan általánosítgatásokat, hogy a mai lányoknak nem ez kell. Dehogynem! Talán ha nem barátkozni próbálnál velük, hanem nyomulnál, akkor érdeklődnének irántad. Mert a lányoknak kell egy társ és nem sokat olyan hülyék, hogy ezt a már kialakult barátságot sutba vágják egy esetleges szerelem miatt.
2011. máj. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"Talán ha nem barátkozni próbálnál velük, hanem nyomulnál, akkor érdeklődnének irántad."

Ezzel csak az a probléma, hogy az ilyen "paraméterekkel" rendelkező srácok (kedves, aranyos, megértő, nincsenek barátai) tipikusan nem fognak nyomulni a lányoknál.

2011. máj. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

156 centi vagyok, és nagyon szeretem a vékony, helyes, kisfiús arcú srácokat... Úgyhogy azt hiszem, ha egy ilyen akad, akkor jóval több is =) Én meg már vagyok olyan érett, hogy nem foglalkozok bunkó idiótákkal. Ez utóbbival sem vagyok egyedül, az tuti.

A szocializáció hiánya gondot okozhat, de azon neked kell akarnod változtatni ahhoz, h történjen is valami.

2011. máj. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

LOL :-D Ezt a kérdést akár én is írhattam volna. Én is 21 éves vagyok, én is 170 cm vagyok, és én sem érem el a 60 kilót, kölyökképű is vagyok, ja és nekem is nő problémáim vannak. Habár szerencsére nekem vannak barátaim.

Megjegyzem nem nehéz úgy önbizalom-hiányosnak lenni, hogyha az embert, három éves korától tizensok éves koráig folyton megalázzák és visszautasítják csak az alkata és a magassága miatt. Az emberbe beleveri a társadalom azt, hogy egy nagy rakás szar, csak azért, mert intelligens jól nevelt, és nem egy kihaénnem kigyúrt bunkó izomagy. Mindezek után minden elismerésem annak, aki nem kapcsolna nehézpáncélos teknősbéka üzemmódba.

Egyébként a buliban ismerkedést ezzel az alkattal és mentalitással én alapból esélytelennek tartom. Egyrészt, a csajoknak az alfahímek kellenek, és hát mi biológiai értelemben finoman fogalmazva sem vagyunk azok, és egy olyan közegben, ahol az alkohol és az ösztönök dominálnak, nem igen rúgunk labdába az erősebb nagytermetű példányok mellett. Ezt tovább erősíti nálam az, hogy alapból nem tudok annyit inni, hogy oldódjanak a gátlásaim és az egész partizásomnak nagyon erőltetett kinézete lesz.

Igazából, az egyetlen szituáció, ahol én személy szerint brillírozni tudok, és meg tudom mutatni, hogy igenis vagyok valaki, ha intellektuális témáról lehet beszélgetni, viszonylag szűk társaságban, és meg tudom mutatni a műveltségemet. Csak az a probléma, hogy a mai hölgyek sajnos egyre kevésbé buknak az intelligenciára. A legnagyobb gond, hogy annyira elegem van a visszautasításból, és annyira félek tőle, és ha újra megtörténik a régi sebek is feltépődnek, ami annyira fáj, hogy nem merek próbálkozni.

A hölgyek viszont a magabiztos pasikat szeretik, megjegyzem teljesen jogosan. Ördögi kör ez. Már keresem a megoldást, egyenlőre netes társkeresőkkel próbálkozom több-kevesebb sikerrel. Ott meg van az az előny, hogy a kezdő lépést meg lehet tenni levélben is.

Bocsi kedves kérdező, hogy itt kisiránkoztam magam, de szerintem neked is jó a tudat, hogy nem vagy egyedül a problémáddal.


Sok szerencsét és kitartást kíván egy sorstárs :-)

2011. máj. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben vagyok, csak én 180cm 56kiló, kölyökképű, de én sikeres vagyok a nőknél, mert van önbizalmam, a csajok szerint szexy vagyok így vékonyan, most úgy is ez az ideál:)

Hogyha jókedvűen, tele önbizalommal, mosolyogva csajozol akkor még ők érzik úgy, hogy nekik kell megfelelni neked;)

21f

2011. máj. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező és ma 18:41-kor válaszoló!


Egy percig se gondoljátok, hogy a mai lányoknak pont az ellentétetek kell! Hol lehet titeket megtalálni?

Én lány vagyok, és kissé önbizalom hiányos. Ezen saját erőből próbálok változtatni, iszonyatos nagy akarat kell hozzá, de higgyétek el, megéri, én már érzem a pozitív változásokat magamon!

Sok sikert Nektek!

L/20

2011. máj. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

És igen tényleg jó tudni hogy nem én vagyok az egyetlen aki ilyen cipőben jár :) Megpróbálok nem rá görcsölni a dolgokra hanem lazán elmenni bulizni és ismerkedni, elsőre nem lesz egyszerű de valahol el kell kezdeni :)

2011. máj. 26. 19:12
 9/13 A kérdező kommentje:
és a legjobban a 156 centis lány válasza tetszett :) Szóval megnyugodtam hogy van olyan akinek ilyen srác jön be... :)
2011. máj. 26. 19:14
 10/13 A kérdező kommentje:
19:09 köszi a jó kívánságot, remélem sikerül :) amúgy szombat este leszek a ZP-ben :P:D
2011. máj. 26. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!