Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányoknak az ilyen bejön?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak az ilyen bejön?

Figyelt kérdés

[link]


Nem azért kérdezem,mert ezzel akarok csajozni, eddig is volt autóm, de most komolyodni akarok így autó ügyben :)

(Amúgy mielőtt valaki apuci pénztárcáját hozná fel, előre mondom sajátból lesz.)


Szóval ha van egy két csaj aki ért autókhoz mondhatja:D vagy ha simán csak tetszik.


22.


2011. máj. 27. 09:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%
ez egy tök átlagos autó manapság, úgyhogy nem értem mit akarsz komolykodni ezzel.
2011. máj. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
59%
ha amúgy nem tetszel, az autód se fog bejönni
2011. máj. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
úgy értem hogy eddig ilyen tuningolt autom volt:D és ez teljesen más ahhoz képest:)
2011. máj. 27. 09:58
 4/20 Smartguy86 ***** válasza:
Tök mindegy, milyen autód van. Ha te egy hisztis óvodás vagy, akkor egy Ferrariban is az leszel. És a nőknek nem a kocsi a lényeg, hanem hogy legyen mivel megdugnod őket, hogy érdekeljen a véleményük és hogy legyél felnőtt férfi, értelmes és felelősségteljes. Ha mellé még érzelmes is vagy, akkor te leszel számukra a főnyeremény.
2011. máj. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy mind1.olyan csajjal nem is kezdek aki azt nézi milyen az autom.

Nem az volt a kérdésem hogy most járnál e velem hogy ilyenem van:D lehet rosszul tettem fel a kérdést:)mind1

2011. máj. 27. 10:08
 6/20 napietus ***** válasza:

hát annál ez sokkal komolyabb benyomást tesz :) egyébként 5 éves, szóval nézesd át mielőtt megveszed, mert sajnos ilyenkor szoktak előjönni a hibák (jó, a VW megbízható, tudom, de az ördög nem alszik).


keresztapámnak is ilyen kocsuja van, lehet ezért vagyok elfogult, de erről nekem egy komoly, megbízható férfi képe ugrik be, ha csak az autót látom. persze ha Téged is ismernélek, lehet megváltozna a véleményem, de ez a benyomásom. maga az autó meg megbízható, mint egy hitelképes részvénytársaság :)


szóval: szakemberrel válassz, de az irány jó.


29/N

2011. máj. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 napietus ***** válasza:
ja, és én elsőre megértettem a kérdést, főleg a kommented után :) arról nem Te tehetsz, hogy egyeseknek nem megy a szövegértés magyar nyelven (hátja "útelágazódás...ööö...nehéz nyelv :P:D).
2011. máj. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Smartguy86 ***** válasza:
Ha előtte valami neonos csoda volt a kocsid, akkor ahhoz képest már egy gyári suzuki is komolyabb :D Ha erre kérdeztél...
2011. máj. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Úgy is átnézzük :) nem 100% hogy ilyen lesz,de maradni akarok a Vw-nél :)

Hát én kezdek komolyodni úgy érzem. Első jelek : eddig sohasem adtam volna el az előző automat :D nálam ez elég komoly dolog:)

2011. máj. 27. 10:17
 10/20 Smartguy86 ***** válasza:
Lehet olcsóbban kijönnél, ha a mostani kocsidat alakítanád vissza. A motortuningot nem feltétlenül kell kiszedni, a kipufogót meg lehet csendesre cserélni. Olcsóbb lenne, és a pénzt eltehetnéd másra is, ha már komolyodni akarsz.
2011. máj. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!