Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért találják szexinek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért találják szexinek, szépnek a fétfiak a hosszú combokat?

Figyelt kérdés
Nekem is azok vannak és tudom, hogy ezért sokan meg is néznek, de én annyira azért nem szeretem ugyanis elég magas vagyok miatta és így már nem akarok magassarkút felvenni, hogy még magasabb legyek... Nem szeretem csak kitudom használni! :)
2011. máj. 27. 14:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hú és hogy használod ki? mint a kígyó? szorítasz vele...?
2011. máj. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mert az :) A szép bőr szexi, és egy hosszú combon sok van belőle.
2011. máj. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Hát nekem is azok vannak engem is mindig megbámulnak.

Amm milyen magas vagy ?

2011. máj. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ja mint a második mondta. én imádom a lábakat!
2011. máj. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
174 cm körül... És te??
2011. máj. 27. 14:41
 6/11 anonim ***** válasza:
Örülj neki,egy vékony hosszú formás lábnál nincsen szebb.Nekem hidd el.Sajnos olyan keveset látok,minden nő dagadt husi meg vaskos egyszerűen elkeserítő.
2011. máj. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én 178 cm magas vok és nekem is hosszú vékony combjaim vannak és ha felveszek egy rövidnacit v miniszoknyát a srácok megőrülnek tőle:):) én sem hordok magassarkűt de am lapos talpú cipőkből is vannak nagyon sszexik és még kényelmesebbek is:) 18/L
2011. máj. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

174? örülj neki én 183 :'( és extravékony. és tényleg mindenki imádja a combjaimat (leginkább a pasim) bár még ő is kicsit alacsonyabb nálam :'((((((

szerintem nyugodtan viselhetsz magassarkút, ELLENTÉTBEN VELEM................ örök converse-lét a kárhozatom :/

2011. máj. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*20L
2011. máj. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
én vagyok az aki kérdezte hogy milyen magas vagy.. nos én 185 vagyok :') és nem bánom eggyáltalán... mert egyszerüen annyian megnéznek és annyian megfordulnak az utcan uánam és egyszerüen jó érzés hogy van akinek ez is bejön , nem csak az alaszony kicsi lányok : )
2011. máj. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!