Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti meddig vártok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti meddig vártok egy lányra?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ha szeretitek akkor bármeddig, na de mégis. Mennyi idő után tervezitek hogy most már itt az idő az együttléthez?
2011. máj. 27. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
3 hónap, de ha szeretem akkor tényleg nincs időhöz kötve, már pedig 3 hónap alatt biztos h megszeretem:P
2011. máj. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A barátom 1 évet várt rám, de én szűz voltam, és még nem voltam kész lelkileg a dologra. Viszont megkérdeztem tőle, hogy ha nekiestem volna már az 1. éjszakán, mikor összejöttünk (szilveszteri buliban voltunk, de már előtte nagyon összemelegedtünk és egymásba zúgtunk, csak a bulin csattant el az 1. csók), akkor hagyta -e volna magát, és azt mondta, elég valószínű... :D Az 1. barátnőjével 3 hónap után feküdt le. Amúgy van olyan ismerősöm, ahol a lány és a fiú is szüzek voltak, mikor összejöttek 16 évesen, és majdnem 2 évig vártak. (Amúgy lassan 5 éve vannak együtt...).

Én úgy vettem észre a környezetemben, hogy ahol nem szüzek a felek, vagy a srác szűz ott pár hónapon belül megtörténik a dolog, ahol pedig mindketten szüzek, vagy a lány szűz és még nincs kész rá lelkileg, ott fél- másfél év.

20/L

2011. máj. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
/Viszont olyat nem ismerek, aki ne várt volna bármeddig, amíg a lány nem akarta. Mindenki várt, nem csalta meg a barátnőjét, mert szerették egymást, és 10 ilyen párból 8 a mai napig együtt van, 4-5 éve/
2011. máj. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
MAx két hónap.
2011. máj. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Addig, ameddig készen nem áll rá a csaj. Erőltetni semmi értelme, mert vagy elmegy a lánynak tőle a kedve, vagy ha rá van erőszakolva és belemegy, akkor nem fogja élvezni és ugyanúgy elmegy tőle a kedve :P
2011. máj. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ameddig azt nem mondja, hogy felkészült rá. Ha 1 hónap, akkor 1 hónap, ha 2 év akkor 2 év. Én a lelki dolgokra keresem a hangsúlyt, nekem ott kell az egyezés, nem egy darab húsra van csak szükségem. Ennyi.


De hogy ideális esetben szerintem mennyi idő után van itt az ideje? Hát szerintem 3-4-5-6 hónap, extrém esetben 7-8 hónap.

Bocs, ez van, prűdség és régimódiság :D

2011. máj. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
20%
10 percig max.
2011. máj. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!