Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 30 éves férfi tud úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30 éves férfi tud úgy tekinteni egy 18 éves lányra, mint egy nőre, vagy inkább úgy tekunt rá, mint egy kislányra?

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

mint nőre, sztem szexpartner értelemben igen.

de nőre, mint akivel le lehet élni az életet, háát.. kétlem.

szerintem biztosan nem.

2011. okt. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

ismerek olyat aki úgy tekintene rád mint egy nőre, de olyat is aki csak arra használna.

50-50 az esélyed rá.

2011. okt. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon függ a lány személyétől. Ebben a korban valaki lehet nő is, meg kislány is.
2011. okt. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
gyakran kihasználják a fiatal lányokat! Például tanárok is...
2011. okt. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen kérdés volt már vagy 1000! :S
2011. okt. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

szerintem is szexpartnert lát a 18 évesben a 30 éves. mondjuk személyes tapasztalat. 16,5 voltam, amikor egy 32 éves pasi állandóan bámult engem a kocsmában, ahova jártunk a haverokkal. nem is gondoltam, hogy valaha fogok vele beszélgetni, aztán most, majdnem 19 évesen emaileztem vele pár sort nemrég. azt mondta, régen azért nézett engem annyira, mert nagyon tetszettem neki ( most is így van) és nem csak 1 éjszakát akart, de ez szerintem kamu :DD

most is látszik h csak meg akarna fektetni, és ennyi, semmi több. pedig mostmár 19 vagyok, ő meg 34, nemsokára 35.

19L

2011. okt. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én kavartam 18 évesen egy 30 körüli faszival, és úgy nézett rám mint fiatal, ropogós tinihúsra én pedig ezt felháborodottan kikértem magamnak, hiszen mint minden ennyi idős csitri meg voltam győződve arról, hogy én különb és érettebb vagyok mint a többiek. Semmiféle perspektívát nem látott bennem, pár alkalom után gyorsan leépített és összejött a szintén 30 körüli ex menyasszonyával.


25 N

2011. okt. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%

Én tudok!

(Nem a kor tesz valakit nővé. Ismerek 30 fölötti nőket akik kb 16 évesnek megfelelően élnek, gondolkoznak.)

2011. okt. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!